Lot balonem to niespełnione marzenie wielu z nas. Jest on cały czas atrakcją dosyć drogą i ekskluzywną. Najczęściej jest prezentem urodzinowym, z okazji rocznicy lub wygraną w konkursie. Dajmy się ponieść marzeniom..

Marzenie o lataniu pobudza ludzką wyobraźnię od wieków. Świat widziany z góry wygląda jak mozaika, patchwork, co pozwala spojrzeć na niego z dystansem. To przyjemność łącząca w sobie pewną dozę ekscytacji z całym ogromem piękna, które doświadczamy. W górze nasze problemy wydają się mniejsze i bardziej błahe.

Ozdoba w formie latającego balona doda wnętrzu lekkości i finezji. Zrobiona z papieru jest przyjemną dla oka ozdobą pokoju dziecięcego. Pobudza wyobraźnię malucha od najmłodszych lat. Balonowa ozdoba na babeczki rozbawi dzieci, sprawiając im niekłamaną frajdę. Bo któż nie chciałby zjeść tak wyjątkowo zaserwowanej słodkości?

Natomiast papierowe lampiony połączone z niewielkim, papierowym pojemnikiem świetnie imitują prawdziwy balon. Sprawdzą się podczas przyjęcia na świeżym powietrzu. Będą sprawiać wrażenie jakby za chwilę miały odlecieć niesione wiatrem. Ta przepiękna i poetycka dekoracja zapadnie w pamieć naszym gościom na długo.

 

Źródło: pinterest