Domówka z IKEA - poznajcie imprezową linie FREKVENS

Żadna impreza nie może się obejść bez muzyki i dobrego oświetlenia. Najczęściej, by tego doświadczyć trzeba było wyjść do klubu. Mamy jednak dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy cenią sobie domówki! Ten imprezowy klimat będziecie mogli stworzyć teraz w swoim mieszkaniu. Wszytko dzięki IKEA i kolekcji FREKVENS!

Najnowsza kolekcja o nazwie FREKVENS od IKEA to stworzona we współpracy z teenage engineering linia, która ma zapewnić nam przeniesienie klubowego klimatu do własnych czterech kątów. Kolekcja FREKVENS pozwala na stworzenie własnych systemów oświetlenia oraz dźwięku, który zapewni dobrą jakość muzyki w każdym pomieszczeniu. Przenośny system muzyczny został zaprojektowany tak, żeby głośniki można było ze sobą łączyć w sposób modułowy, a dzięki reflektorom i lampom LED można stworzyć klimat jak z najlepszego klubu! Teraz jedyne co pozostanie po stworzeniu mini klubu w mieszkaniu, to zaproszenie znajomych i rozpoczęcie imprezy!

Punktem wyjścia dla kolekcji FREKVENS, było zrozumienie, jak ważna jest muzyka w życiu młodych ludzi. IKEA nawiązała współpracę z nastoletnim zespołem teenage engineering ze Sztokholmu – kreatywnym kolektywem składającym się z inżynierów i programistów komputerowych. Wspólna pasja oraz zainteresowanie pozwoliły stworzyć nowe rozwiązania dla ludzi kochających dobrą zabawę.

Chcieliśmy stworzyć coś, co nawiązywałoby do stylistyki IKEA, a jednocześnie rzucić wyzwanie temu, jak dzisiaj ją postrzegamy. Eksplorowanie nowych terytoriów, przekraczanie granic i stawianie sobie wyzwań jest naprawdę ekscytujące. IKEA kojarzy się z meblami, klopsikami, a wkrótce również… z imprezą” — mówi Jesper Kouthoofd, dyrektor ds. wzornictwa i założyciel teenage engineering.

W ofercie FREKVENS znajdują się trzy rodzaje głośników, wszystkie przenośne z technologią Bluetooth, a także oświetlenie punktowe i wielofunkcyjne, które można przymocować do statywu. Jednak oprócz poza bardzo imprezowymi akcesoriami, dzięki którym stworzymy niesamowity klimat, w kolekcji znajdziemy również dodatki – w końcu dobra zabawa tkwi w szczegółach. Dlatego linia FREKVENS to również imprezowe akcesoria, takie jak modułowa zastawa stołowa, bardzo trendy wodoodporne, srebrzyste płaszcze, torby z syntetycznego materiału przypominającego papier, czy wykonane z tego samego tworzywa poszewki na poduszki, którym niestraszne są plamy po napojach.

Kolekcja będzie w sprzedaży już w lutym br. online oraz we wszystkich sklepach IKEA w Polsce. Głośniki będą dostępne do sierpnia 2020 lub do wyczerpania asortymentu, natomiast pozostałe artykuły z kolekcji można będzie kupić przez 9 tygodni od premiery lub do wyczerpania asortymentu.

foto: mat. prasowe