„Do Dna” singiel promujący nadchodzący album Marie!

„W narracji całego albumu “Do Dna” jest jedną z najważniejszych piosenek – opowiada o radzeniu (i nieradzeniu) sobie ze złamanym sercem. Właśnie dlatego poszliśmy w nieco mroczniejszy koncept – mamy kontrast pomiędzy dziewczyną, jaką jest główna bohaterka, a jaką chciałaby się stać i (koniec końców) się staje.”

„Do Dna” singiel MarieSłodka, ale ze szczyptą pieprzu. Taką porządną.
Słodycze, słodycze, jeszcze trochę trochę słodyczy, zbłąkane niecenzuralne słówka, a jako wisienka na torcie – podteksty, wplatane w utwory z zaskakującą lekkością. Marie, jedna z najciekawszych wokalistek na polskiej scenie muzyki popularnej, stała się postacią coraz odważniej pukającą do drzwi polskiego mainstreamu.

Nowy singiel Marie „Do Dna” do odsłuchania : https://www.youtube.com/watch?v=kO_4ep4yg9o

Puk, puk, puk.
Marie rozpoczęła działalność w roku 2020, wypuszczając pod szyldem thecutestlabel debiutancką, energiczną EP „Candybar”, a kilka miesięcy później – o wiele spokojniejszą i stonowaną EP „Cafe Mari”, z której pochodzi jeden z niekwestionowanych hitów tegorocznych wakacji – utwór „Zero Calorie Cookie”. Utwór „Zero Calorie Cookie” odbił się szerokim echem w serwisach społecznościowych, aplikacji TikTok, oraz Twitchu, jak i radiach takich jak Trójka czy ESKA. Teledysk do utworu zdobył ponad 10 000 000 odtworzeń w serwisie YouTube.
Jej debiutancki album, “Babyhands”, ukaże się 25.02.2022.

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowinkami muzycznymi, i nie tylko, zapraszamy do naszej zakładki MUZYKA.