Faustyna Maciejczuk ogrzeje Was nowym singlem! Kawałek “Na dworze chłód” już dostępny.

Faustyna Maciejczuk znów zaskakuje! Debiutująca na początku roku pod szyldem FONOBO Label artystka, kontynuuje współpracę z wytwórnią i po krótkiej przerwie powraca z kolejnym kawałkiem. Piosenką “Na dworze chłód” zachęca słuchaczy, aby poszli jej śladem i przestali opierać się swoim emocjom.

Faustyna Maciejczuk – artystka, której niezwykły talent i wrażliwość zostały dostrzeżone i docenione dzięki akcji organizowanej przez wytwórnię FONOBO Label, nawet na chwilę nie zwalnia tempa! Na początku roku wydała debiutancką EP-kę, latem zaskoczyła słuchaczy nowym obliczem i tanecznym kawałkiem „Bez granic”, a teraz prezentuje kolejny, pełen emocji singiel!

“Na dworze chłód” – nowy singiel Faustyny, to piosenka, która ogrzewa duszę i chwyta za serce. Sama artystka opisuje ją słowami: Utwór wylał się z mojego serca, a ja się nie opierałam. Na co dzień staram się zrozumieć siebie i różne emocje, poszukując tego, co mnie umacnia. Jednak zamiast namawiać odbiorców do rozmyślań, chciałam po prostu sprawić, żeby ludzie poczuli – żeby nie bali się czuć świadomie i głęboko.

Utwór “Na dworze chłód” od dzisiaj dostępny jest we wszystkich serwisach streamingowych oraz na kanale FONOBO Label na Youtube. Autorką tekstu oraz melodii jest Faustyna Maciejczuk. Produkcją kawałka zajął się Jakub Krupski, a za miks i master odpowiada Eprom. Piosence towarzyszy wzruszający obraz, którego twórcami są Mateusz Plewka oraz Maciek Kościelniak.

BIO
Buntowniczka z wyboru, od zawsze poszukuje w muzyce ekspresji i nie daje się zaszufladkować, równocześnie będąc poukładaną osobą. Artystka jest zarówno autorką tekstów, jak i muzyki. Lawiruje między gatunkami z pogranicza muzyki alternatywnej, poszukując własnego artystycznego wyrazu w niezależny sposób. W marcu 2021 roku wydała EP „Przebudzenie”, w której dźwiękami synth-popu apeluje, by żyć i napełniać się dziecięcą energią oraz ciekawością świata.