DISTORTED FESTIVAL x SEAN NICHOLAS SAVAGE x TOUCHY MOB x MANSIONS AND MILLIONS & SHAMELESS/LIMITLESS

Listopadowy koncert Seana to jedyny jego występ w Polsce na nadchodzącej trasie, a zarazem trzeci na zaproszenie Distorted Animals. Okazją do tego jest jego nowa, zbierająca zasłużone laury płyta Other Death.

Sean Nicholas Savage – podpora Arbutus Recorda, w rodzinnym Quebecu ma już status legendy. Człowiek, który napisze dwanaście piosenek zanim wstaniesz z łóżka. I zaśpiewa je głosem chorego kanarka. Piszą o nim różnie: wariat, geniusz, filozof, pop-prorok. Grimes, Mac DeMarco, Doldrums, Blue Hawaii czy Shlohmo – wszyscy mianują się jego uczniami, czemu dali wyraz na kompilacji coverów jego piosenek.

Tego wieczoru do Warszawy powróci także dawno niewidziany Ludwig Plath czyli Touchy Mob. Sympatyczny brodacz nie gral na żywo w Polsce dobre kilka lat, a doskonałą okazją do zaproszenia go jest świetny, wydany w tym roku album “Let My Wild Boys Shine In The Boomers”. A że wycieczka naszych przyjaciół z Belrina bedzie całkiem spora, to szykujemy też AFTERPARTY w postaci: Mansions and Millions dj-set oraz
Shameless/Limitless dj-set. Mansions and Millions to młoda berlińska wytwórnia wyznaczająca trendy w futurystycznej muzyce pościelowej. Opiekuje się miedzy innymi Magic Island, Better Person czyli Adamem
Byczkowskim czy Normal Echo czyli projektem Dawid Szczęsnego. Shameless/Limitless to undergroundowa instytucja w Berlinie. Odważnie myślący i wyznaczający trendy promotor, mieszający to, co w podziemiu popularne z tym, co popularne dopiero będzie.

 

Więcej info: https://www.facebook.com/events/155271094821078/