Denzel Curry to amerykański raper i autor tekstów z Florydy. Według zagranicznych mediów, artysta przywraca hip-hopowi „surowość”. Jego koncert w ramach trasy TA1300 odbędzie się 3 grudnia w warszawskiej Progresji.

Denzel zadebiutował w 2013 roku, wydając album „Nostalgic 64”, którym zachwycili się dziennikarze z Pitchfork. Już 3 lata później znalazł się w gronie wybieranych przez magazyn XXL Freshman-ów, czyli najbardziej obiecujących raperów. Również w 2016 roku ukazała się jego kolejna płyta pt. „Imperial”, na której można usłyszeć m.in. Joey Badass czy Rick Ross. Koncert Denzel Curry w Warszawie odbędzie się w ramach światowej trasy TA1300, promującej najnowszy materiał artysty. Denzel zapowiedział ukazanie się jego produkcji, podzielonych na 3 akty: „Act I. Light”, „Act II. Gray” oraz „Act III. Dark”.

Denzel Curry – CLOUT COBAIN | CLOUT CO13A1N

Data: 3.12.2018
Doors: 19:00
Start: 21:00 (Denzel Curry)
Miejsce: Progresja

Bilety dostępne od 18.06 godz. 12:00 na www.followthestep.com oraz w bileteriach Biletomat.pl – bilety online, Eventim.pl, ebilet.pl, Going. i GoOut.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży empik, Saturn Polska i MediaMarkt Polska.

Organizator: Follow The Step