delCane - akcesoria dla modnego psa

delCane to nowa i innowacyjna marka na polskim rynku. Brand oferuje akcesoria dla psów, których właściciele są świadomymi, nowoczesnymi konsumentami. Ceniącymi jakość produktu i dopracowane w każdym szczególe wzornictwo. Każdy model oferty delCane jest starannie zaprojektowany i dobrze przemyślany tak, by tworzył niebanalne stylizacje. To także marka dla właścicieli psów, którzy chcą czuć się komfortowo we wspólnej przestrzeni z psem, przy jednoczesnym zachowaniu stylistycznej spójności. 

Właścicielka marki, Ewa Lignowska, podkreśla, że celem marki delCane jest przede wszystkim zaprezentowanie najwyższej jakości wzornictwa i materiałów oraz staranne dopasowanie akcesoriów dla psiaków do charakteru ich właścicieli oraz wnętrz, w jakich mieszkają. Projektantka słusznie zauważa, że legowiska dla psów są często jednym z najbardziej eksponowanych elementów mieszkania i ważne jest, by do niego pasowało. Design produktów dla psów delCane uwzględnia trendy w modzie i aranżacji wnętrz. Projekty delCane są bardzo surowe, minimalistyczne, a jednocześnie ponadczasowe i bardzo stylowe.

Każda kolekcja produktów delCane jest unikalna. Do tej pory zaprezentowane zostały dwie kolekcje: Strada oraz Mondo. Motywem przewodnim kolekcji Strada jest mocno wyeksponowany zamek błyskawiczny w srebrnym kolorze. W produktach z kolekcji Strada metalowy zamek błyskawiczny pełni funkcję ozdobną, nadając im niepowtarzalny, nieco awangardowy styl. Dodatkowo, w legowiskach z kolekcji Strada umiejscowienie zamka pozwala na łatwe wypięcie górnej części legowiska i jej wyczyszczenie. W skład kolekcji Strada wchodzą wykonane z naturalnej skóry licowej legowiska, obroże oraz smycze w różnych wersjach kolorystycznych. Doskonałym dodatkiem, nawiązującym designem do smyczy i obroży dla psów z kolekcji Strada są skórzane bransoletki na rękę stworzone dla właścicieli i miłośników kolekcji delCane. Motywami przewodnimi kolekcji Mondo są widoczne, jasnoszare przeszycia oraz metalowy ring. Charakterystyczny ring zamocowany na skórzanych obrożach i legowiskach z kolekcji Mondo pełni funkcję ozdobną, nadając im niepowtarzalny styl. Uzupełnieniem kolekcji Mondo są miękkie kocyki, idealnie pasujące do legowisk Mondo oraz apaszki. Wykonane z oryginalnej, szkockiej kraty apaszki dla psów to doskonały dodatek do obroży delCane.

Charakter marki i prezentowanych produktów doskonale oddaje lookbook autorstwa magdy Pawluczuk.

 

Produkty marki delCane znajdziecie na Pakamera.pl