David Duchovny skończył 56 lat!

Trudno uwierzyć, że znany nam jako detektyw Mulder David Duchovny skończył właśnie 56 lat! Wczoraj aktor obchodził urodziny, które uczciliśmy maratonem Archiwum X oraz Californication, czyli seriali, które przyniosły Duchovny’emu największą sławę. Dziś mamy dla Was porcję zdjęć. I to nie byle jakich! Jakie to szczęście, że w internecie nic nie ginie 🙂

Duchovny’emu sławę przyniosła rola Foxa Muldera w serialu Archiwum X. Aktor wcielając się w postać agenta FBI, grając u boku fenomenalnej Gillian Anderson, zyskał ogromną sympatię widzów na całym świecie, a sam serial stał się kultowym i dziś pozostaje ikoną popkultury. 5 lat po zakończeniu emisji Archiwum, David wrócił na srebrny ekran w 2007 roku dzięki produkcji SHOWTIME – Californication. Chociaż rola, w którą się wcielił, znacznie odbiegała od sylwetki do jakiej przywykliśmy, powiedzonka Hanka Moody’ego znał cały świat, a fani byli bardzo zawiedzeni, kiedy w 2014 roku wyemitowano ostatni odcinek serialu.

Dziś 56-letni aktor występuje w głównej roli serialu NBC – Aquarius, opowiadającej historię Charlesa Mansona. Duchovny odgrywa rolę sierżanta policji z Los Angeles. Z okazji wczorajszych urodzin życzymy Davidowi wielu sukcesów i żeby nigdy z internetu nie zniknęły zdjęcia, którymi chcemy się z Wami podzielić!

 

źródło: sobadsogood