Daniel Wellington - stylowe zegarki

Przypadkowe spotkanie na drugiej półkuli zaowocowało pomysłem, dzięki któremu powstała marka Daniel Wellington. Podczas długiej podróży założyciel firmy, Filip Tysander, spotkał intrygującego brytyjskiego dżentelmena noszącego się w nienagannym, a równocześnie bezpretensjonalnym stylu. Mężczyzna ten szczególnie upodobał sobie zegarki w stylu retro, które nosił na starych, wyblakłych paskach NATO. Jak się nazywał ten mężczyzna? Daniel Wellington.

Tysander zainspirowany nietypowym stylem swojego znajomego postanowił stworzyć własną linię zegarków. Wszystkie modele marki Daniel Wellington charakteryzują się bardzo wyrafinowanymi wzorami. Dominujący jest minimalizm – próżno tu szukać ozdobnych rozwiązań. Mamy do czynienia z marką, która od samego początku jest wierna pierwotnym założeniom. Celem twórcy marki było stworzenie eleganckiego, płaskiego modelu. Prosty i wyrazisty wygląd doskonale komponuje się z różnymi wzorami i kolorami kultowych pasków NATO, jak również pasuje do klasycznych, skórzanych pasków, które zdobywają ogromną popularność. Filip Tysander po powrocie z podróży Filip zaczął przyglądać się różnym kombinacjom zegarków i pasków, które mu się podobały. Wiedział, że musiały być to zegarki, które naprawdę bardzo lubił – miał świadomość, że w przeciwnym wypadku nie mógłby zająć się ich sprzedażą i jednocześnie być z tego dumny.

Zegarki Daniel Wellington są wykonane z dbałością o każdy, najdrobniejszy szczegół. Ponadczasowe, minimalistyczne wzornictwo sprawia, że marka znajduje uznanie na całym świecie. My również jesteśmy wielkimi fanami wszystkich modeli, które chcemy Wam gorąco polecić. Aż do 15. maja będziecie mogli kupić zegarki Daniel Wellington ze specjalnym rabatem 15% na hasło example.pl!

Zapraszamy na stronę Daniel Wellington.