CZWARTA EDYCJA TARGÓW Flower & Local MArket

1 / 1

Wiosna na dobre zagościła w Warszawie! To idealny czas, aby wypełnić nasze otoczenie zielenią. W tym celu zapraszamy już w ten weekend do Hali Gwardii na targi Flower & Local Market, gdzie znajdziecie duży wybór kwiatów, roślin doniczkowych oraz akcesoriów inspirowanych florystyką.

Na stoisku Kwiaciarni Łodyga pojawią się wyszukane i oryginalne okazy roślin, a do tego piękne plecione kosze oraz duży wybór osłonek. Betoniczki, po raz kolejny zaprezentują kaktusy, sukulenty oraz oplątwy w betonowych doniczkach o geometrycznych kształtach. HauseMania zapewni skandynawski design, akcesoria do wystroju. Na naszych targach nie zabraknie również naturalnych mydeł Soap Workshop oraz zapachowych świec od Forma Natura. W Stefie Local kupicie biżuterię inspirowaną roślinami, książki oraz modne dodatki.

Poznajcie nasze typy:

HAUSEMANIA

HauseMania na swoim stoisku będzie czekała z dużym wyborem doniczek oraz osłonek. Marka, która inspiruje się wzornictwem Skandynawii i to właśnie stamtąd pochodzą ich produkty. Minimalistyczny oraz industrialny styl jest najbliższy Hausmani. Znajdziecie u nich akcesoria, które nadadzą charakteru Waszym wnętrzom. Wszystko bardzo proste, ale niebanalne.

 

MOSKWA

Założenie marki Moskwa jest proste – lekkie, ręcznie wycinane z drewna i spontanicznie malowane formy mają zaciekawiać i dawać poczucie swobody i beztroski gdy siedzisz w nudnej pracy, albo gdy paradujesz z pełnym wózkiem po hipermarkecie i czujesz się tak zwyczajnie. MOSKWA ma dać Ci frajdę! To nie jest masówka, wszystko powstaje w pojedynczych egzemplarzach.

 

Wydarzenie odbywa się w tętniącej życiem Hali Gwardii, gdzie oprócz zakupów będziecie mogli dobrze zjeść i spędzić wolny czas.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2251879565043727/

FLOWER & LOCAL MARKET
14 kwietnia, sobota – 9:00-20:00
15 kwietnia, niedziela – 10:00-17:00
HALA GWARDII, pl. Żelaznej Bramy 1
wstęp: wolny