Na Wiśle zacumowała Nowa Fala – pierwsze w Warszawie miejsce łączące wodniacką przystań, wyśmienitą ofertę barową i wakacyjny klimat! To tutaj przez całe lato będzie można doświadczać długich beztroskich chwil z przyjaciółmi przy wybornych trunkach, delektując się tapasami i obłędnym widokiem na rzekę. Stąd ruszycie także w niezapomniane rejsy po Wiśle! Huczna inauguracja otwarcia już w sobotę 9 czerwca! Przystań Nowa Fala, Bulwar Gen. Pattona, na Wiśle.

Niezwykłe połączenie elementów składających się na idealne wakacje czeka na wyciągnięcie ręki – na Przystani Nowa Fala na Wiśle! To zupełnie nowy koncept w stolicy, spajający przystań, wodniackie atrakcje, klimatyczny bar o niezwykle szerokiej ofercie, świetną kuchnię i ciekawy repertuar. To miejsce, w którym czekają Was długie dni i długie wieczory przy dobrej muzyce, dobrych napojach i jedzeniu oraz piękne rejsy po Wiśle, odkrywające inne oblicze Warszawy.

Przystań składa się z dwóch poziomów: górny, to rozległy taras z barem i czarującą panoramą na rzekę, drugą stronę Wisły i bulwary; dolny, kryje przytulną acz przestronną, oszkloną przestrzeń z dwoma barami. Wystrój inspirowany jest mozaiką, odnoszącą się do kolorów i form rzeki. Mozaika przeplata się także w menu miejsca. Na spragnionych gości czeka niezwykle bogata oferta barowa – od pokaźnej karty win, przez wyśmienite koktajle, aż po piwny craftbar na dolnym pokładzie. Jako akompaniament do różnorodnych trunków, w menu znajdzie się szereg wariacji na temat tapasów – znajdziecie tutaj tzw. pinchos, czyli kanapeczki ze starannie dobranymi składnikami lub też, specjalność lokalu, kilka rodzajów desek (bosmańska, poranna, wieczorna i wege), suto zastawionych pysznymi pastami, serami, rybami czy wędlinami. Dla fanów słodyczy – niebawem na górnym tarasie będzie można dostać kręcone lody w kilku smakach!

Przystań Nowa Fala cumuje na rzece, vis-à-vis MSN nad Wisłą, przy nowo otwartych Bulwarach Wiślanych. Wystarczy kilka kroków z Metra CNK, aby oddać się wakacyjnej beztrosce, relaksie na tarasie lub na łodzi! Wprost z przystani odpływają bowiem różne jednostki pływające po rzece. To tu możecie zarezerwować i rozpocząć niezapomniany rejs. Wśród dostępnych łodzi znajdują się nowoczesne motorówki Miami Wars, tradycyjne drewniane łodzie Floty 511, iBarka i wiele innych.

Oficjalne otwarcie przystani odbędzie się w sobotę 9 czerwca. Otwarcie będzie miało swoją część dzienną i wieczorną. W ciągu dnia, oprócz błogiego relaksu, delektowania się drinkami na obu pokładach i wybornymi deskami przekąsek odwiedzający będą mogli skorzystać z promocyjnej ceny rejsów – łodzie będą kursowały od godziny 12:00 do 19:00. Wieczorem zaś Nowa Fala rozkołysze się dźwiękami serwowanymi przez niezrównany skład dj-ski: Earth Trax, Newborn Jr, Jealo, Kovvalsky, Cyryl i do późnej nocy będzie czarować gości na górnym tarasie
z widokiem na rzekę.

FB: https://www.facebook.com/events/198204660902442/

Sobota 9/06
otwarcie i rejsy: 12:00 – 19:00
start imprezy: 20:00
Wstęp wolny