CONVERSE X PIGALLE – siła muzyki, która poruszy świat

Converse połączył siły z Pigalle i tak powstała niesamowita, niepowtarzalna, jedyna w swoim rodzaju kolekcja butów CONVERSE X PIGALLE. Tym razem to siła muzyki porusza świat. Ciekawe połączenia materiałów, kolorystyki, unikalnej podeszwy sprawia,że każdy miłośnik streetstyle’u powinien mieć je w swojej szafie

 

Nike połączył siły z Pigalle aby podkreślić wpływ koszykówki na kulturę. A Wszystko to pod hasłem „Siła sportu, która porusza świat”. Converse, jako część Nike Inc. Kontynuuje tę bliską współpracę poprzez wyjątkową, wspaniałą i jedyną w swoim rodzaju kolekcję Converse x Pigalle. W wyniku nawiązania współpracy  Nike i Pigalle powstało wiele wyjątkowych kolekcji obuwia i odzieży. W 2019 roku w Paryżu zmieniono parking na boisko, które przyciągnęło miejskich graczy i stało się symbolem sportu jako elementu spajającego społeczność. Podobne boiska powstały w Pekinie i Mexico City.

W swojej wersji Chucka 70 Ashpool łączy folię TPU, bawełnianą przędzę i unikalne rozwiązania kolorystyczne. Motyw iskry odzwierciedla energię, która jest generowana przez muzykę. Na zapiętku umieszczono słowa „The Power Of Music To Move The World” jako główny statement tej współpracy. Połączenie tych elementów z gradientową kolorystyką, unikalną podeszwą i wyjątkowymi marszczeniami sprawia, że współpraca Converse x Pigalle to but, który każdy miłośnik streetstyle’u powinien mieć w swojej szafie.

Buty dostępne są na converse.pl, w sklepach Converse w Arkadii i Złotych Tarasach, a także w sklepach Chmielna 20 LAB, SneakerStudio i Roots On The Roof.

Więcej informacji na: www.converse.pl oraz na @converse.polska