Festiwalowy look z Colorista od L’Oréal Paris

Open’er Festival zaczyna się już jutro! Mamy dla Was pomysł last minute na wyjątkową festiwalową stylizację. Tym razem nie będziemy wybierać sukienek boho i kaloszy. Stawiamy na włosy, a konkretnie ich kilkuminutowe farbowanie wraz z produktami COLORISTA marki L’Oréal Paris. Koloryzacja zajmuje dosłownie chwilę, a efekt jest oszałamiający!

Festiwalowy czas to idealna pora na to, by wypróbować odważne looki. Na co dzień nie masz odwagi ufarbować włosów na różowo lub turkusowo? Produkty Colorista pozwolą Ci na samodzielne wykonanie zwariowanej stylizacji, która zmyje się po kilku myciach. Dzięki temu możesz próbować różnych kolorów co kilka dni! Brzmi fajnie?

Kolorowe włosy przyciągają spojrzenia, podkreślają charakter i dodają uroku. Paleta Colorista mieni się w 27 w tym 3 nowych kolorach. Od pastelowych oraz wyrazistych róży i turkusów poprzez zieleń po odcienie czerwieni. Co więcej – z Colorista od L’Oréal Paris każdy ustala swoje zasady, a tym samym decyduje, na jak długo chce osiągnąć dany efekt. Zasada jest tylko jedna – #doityourway.

Różowy piątek? Turkusowa sobota? A może jedynie podkreślone kolorem końcówki? Gama Colorista to aż cztery kategorie produktów, dzięki którym każdy znajdzie coś dla siebie:

  • Colorista Spray 1-dniowy – natychmiastowy efekt – raz dwa na głowie i raz dwa z głowy – znika po 1 myciu.

  • Colorista Washout – zabawa kolorem od mocnych odcieni po pastelowe i trwałość od 1 do 2 tygodni w zależności od koloru.

  • Colorista Paint – autorytet w kolorze, koloryzacja trwała.

  • Colorista Efekty – DIY rozjaśniania, pozwala na wykreowanie każdego looku, w tym ombre czy balayage, które są idealną bazą dla koloryzacji Washout.

A Ty, jaki wariant wybierzesz?