Podczas pokazu jesienno-zimowej kolekcji, brytyjska marka F&F, prezentowała  trendy obowiązujące w danym sezonie. Są to modele krojem oraz kolorem  powracające do stylu lat 80 – 90. W swojej ofercie posiada ubrania przeznaczone do pracy, stroje wieczorowe, bieliznę oraz dodatki dla pań i panów.

Firma odzieżowa F&F jest jedną z dziesięciu najpopularniejszych marek odzieżowych w Wielkiej Brytanii. Odzież stylem zbliżona jest do takich marek H&M, C&A czy NEXT, z tą jednak różnicą że jest od nich tańsza o około 30 %.

Niestety idzie za tym  obniżenie jakości materiałów. Nawet na wybiegu,  w ciekawej oprawie wizualnej oraz muzycznej w wielu modelach głównie tych wykonanych  z dzianin (tj. sukienki, spódnice, swetry) widoczne były mankamenty tych materiałów.

Ciekawiej oraz bardziej solidnie prezentowała się odzież wierzchnia zarówno męska jak i damska.  Płaszcze, kurtki, marynarki nie odbiegały fasonem oraz jakością od tych z „wyższej półki”.

Najciekawiej prezentowały się akcesoria tj. torebki, rękawiczki, rajstopy i buty. W zróżnicowanej i ostrej kolorystyce dominował min. żółty, amarant, czerwień.

Czynnikiem wyróżniającym markę F&F od innych, zdecydowanie podkreślanym przez PR –owców firmy,- są  wyjątkowo przystępne ceny. W tym przypadku niska cena oznacza także słabą jakość materiałów.

W Wielkiej Brytanii odzież tej marki cieszy się wielką popularnością. Na rynku polskim jest dostępna od 2008 roku, a wyłączność sprzedaży ubrań ma sieć sklepów TESCO. W związku z tym, asortyment firmy F&F nie ma szansy trafić do każdego klienta, gdyż nie wszyscy konsumenci zwykli kupować odzież w supermarkecie.

f7f