Co Kędzior robi latem na Wisłą?

Piotr Kędzierski, dziennikarz, prezenter, prawie agent, ale także doskonały DJ i współtwórca jednego z najbardziej rozsławionych cykli imprezowych w Warszawie – WHEREISMYMIND, opowiada o swoich letnich nocach i porankach nad Wisłą.

Mamy wyczekiwane lato, na pewno znasz kilka sposobów na udany, wakacyjny weekend?

P.K.: Samochód + dobra muzyka + przyjaciele + słońce.

WHEREISMYMIND to już praktycznie legenda wśród warszawskich balangowiczów. Jak narodził się ten cykl?

P.K.: Zadzwonił Ivan z Pomostu i powiedział „Zróbmy coś”. Usiedliśmy i wymyśliliśmy. To było 4 lata temu. Naszym założeniem było to, żeby ludzie wracający do domu myśleli o tym, że chcą to powtórzyć.

Co czułeś gdy cztery lata temu po raz pierwszy stanąłeś za deckami nad Wisłą? Jak ewoluowały te imprezy?

P.K.: Nie lubię używać słowa dj. Jestem raczej performerem. Nikifor decków, ale z dobrym wyczuciem. Pomost jest cudownym miejscem. Osobiście moim ulubionym. Jak ewoluowały? Myślę, że wielkim osiągnięciem jest powtarzalność. Nasze line up’y są gwarancją dobrej zabawy.

Któraś z nich zapadła Ci najbardziej w pamięć?

P.K.: Dwa lata temu pojawiła się u nas Gala, której utwór Freed From Desire jest nieformalnym hymnem naszych imprez. To było skrzyżowanie gali KSW i Openera. Niezwykła festiwalowa atmosfera. W tym sezonie też szykujemy kilka niespodzianek. Będą goście z zagranicy.

Jaki jest zamysł na ten sezon, kogo zaprosisz do grania w tym roku?

P.K.: W tym sezonie też szykujemy kilka niespodzianek, kilka fajnych muzyczno – ideologicznych połączeń. Najlepsi warszawscy dj’e, tradycyjnie dj sety polskich artystów.

Kto Cię inspiruje? Jesteś wiernym fanem jakiegoś muzyka/zespołu od lat czy raczej często zmieniasz zainteresowania?

P.K.: Jestem raczej z tych ciekawskich, którzy co chwile fascynują się czymś nowym.

Co czujesz, gdy nadchodzi nadwiślański świt?

P.K.: Czuję satysfakcję jak o 5 rano jest pełno ludzi, którzy tańczą na płycie Pomostu 511.

___

ZRÓBCIE HAŁAS!

Hirek Wrona, DJ 600 Volt, Piotr Kędzierski i I Say Mikey – takiego składu jeszcze nie było! Whereismymind?!, sobota 22/07, Pomost 511.

Kolejna odsłona #Whereismymind?! powali Was na kolana! Takiego line-up’u jeszcze nie było, nigdy, nigdzie. Z pewnością mieszanka jest wybuchowa. Ale czy nie o to chodzi w sobotnią, letnią noc? Tym razem Piotr Kędzierski zaprosił niezwykle wybitnych i niespodziewanych gości. Wraz z gospodarzem imprezy, na dj-ce staną – legendarny Hirek Wrona, kultowy DJ 600 Volt oraz nieposkromiony I Say Mikey! Będzie hip-hopowo, szałowo i jak zwykle nieobliczalnie.

FB: https://www.facebook.com/events/398101137253591/