Clou Pure Organic - wielka moc roślin

Marka Clou powraca w swoich produktach do znanych od kilku tysięcy lat sposobów pielęgnacji skóry oraz jej ochrony. Wszystkie produkty są organiczne oraz wykorzystujące to, co daje natura: oleje i masła z zimnego tłoczenia, destylaty parowe z kwiatów i liści.

Kosmetyki marki Clou, to kwintesencja natury. Produkty nie zawierają GMO, pochodnych ropy naftowej, wazeliny, silikonu czy parafiny. Nie posiadają emulgatorów typu PEG, parabenów czy detergentów takich SLS czy SLES.

Właściciele marki:

Naszą pasją jest odkrywanie ich tajemnic i wykorzystywanie wiedzy o ich korzyściach w naturalnych i organicznych produktach kosmetycznych, certyfikowanych przez ECOCERT. Pragniemy wrócić do korzeni, czyli do naturalnych składników, stosowanych w zabiegach pielęgnacyjnych. W CLOU doceniamy moc naturalnych składników, znanych ludzkości od dawna, które w naturalny sposób pielęgnują i chronią skórę.

Dodatkowo marka korzysta z przyjaznych środowisku opakowań z biofotoniczngeo szkła Miron. Takie opakowanie wspomaga składniki czynne, pozwalając im zachować dłuższy czas przydatności oraz właściwe działanie i świeżość produktów.

Marka Clou, została stworzona przez prawdziwych miłośników natury, którym zależy by czerpać z niej to co najlepsze przy poszanowaniu środowiska. To doskonałe kosmetyki dla osób, które żyją w zgodzie z naturą. Przekonajcie się na własnej skórze, w swojej ofercie marka posiada olejki i hydrolaty, po więcej zapraszamy TUTAJ.