CIRCUS - nowa kolekcja marki Kółko Krzyżyk

Marka Kółko Krzyżyk lubi zaskakiwać nas kolorowymi i szalonymi kolekcjami. Najnowsze dzieło polskiego brandu nosi nazwę CIRCUS. Swoimi projektami przenoszą nas do niesamowitego świata zabawy i rozrywki. 

Cyrk to radość i beztroska zabawa, czysta esencja radości, taka również jest najnowsza kolekcja marki Kółko Krzyżyk (OX), która przynosi nam cudowny powiew lata!  Jak co sezon polski brand OX serwuje nam porządny zastrzyk niepowtarzalnych wzorów stworzonych przez artystkę Gravika. Kolekcja CIRCUS łączy w sobie soczyste kolory ze znanymi dla marki czarno-białymi printami, tworząc tym samym stylowy mix. Kółko Krzyżyk udowadnia tym, że ich wzory można śmiało ze sobą łączyć w najróżniejszych kombinacjach, tworząc niesamowite stylizację. Jest to świetna zabawa, która pozwala uwolnić morze kreatywności, zarówno dla dziecka, jak i rodzica. W kolekcji na wiosna-lato znajdziemy wszystko to czego nie może zabraknąć w szafie urwisa (tego małego oraz tego dużego), mamy tu dziewczęce sukieneczki, wygodne szorty, szalone T-shirty i wiele, wiele więcej. Wszystko oczywiście w bardzo radosnych, szalonych wzorach i kolorach.

Warto również wspomnieć o samym miejscu sesji wizerunkowej. Nie mogła ona powstać nigdzie indziej jak w Santa Monica. Znajduję się tam jedno z najsłynniejszych diabelskich młynów, który kojarzony jest z beztroskim latem i świetną rozrywką. Autorką zdjęć jest amerykańska fotografka Eliza Logan, która idealnie uchwyciła szalony klimat kolekcji. Zagraniczna sesja i fotografka z innego kontynentu, to również dowód na to, że marka staję się międzynarodowym brandem, który z każdym dniem jest coraz bardziej rozpoznawalny na całym globie. Zresztą nie jest to nic dziwnego, gdyż rzeczy marki dostępne są już w wielu butikach rozstrzelonych po świecie.

Projekty marki są już dostępne na Pakamera.pl, wystarczy kliknąć tutaj!

Zdjęcia: Eliza Logan
Włosy i makijaż: Martin Lane Christopher
Modelki i modele: Zoe, Halston, Akira, Jack, Carter
Printy: Gravika