Wizyta w cukierni to dla większości z nas zawsze wielka pokusa i próba powstrzymania się od spróbowania wszystkich słodkości dostępnych w ofercie. Zadanie nie jest wcale łatwiejsze kiedy cały sklep wygląda jak wyjęty z bajkowego świata Willy Wonki. Zobaczcie jak po renowacji wygląda wnętrze meksykańskiej firmy Cioccolato!

Meksykańska cukiernia Cioccolato, która zajmuje się przygotowaniem deserów na specjalne okazje zachwyca swoim niesamowitym wnętrzem! W czasach kiedy autorskie cukiernie zaczynają cieszyć się coraz większa popularnością, a konkurencja na rynku ciągle rośnie, właściciele Cioccolato, dobrze zdawali sobie sprawę z tego, że trzeba inwestować w wizerunek firmy i w jakiś sposób wyróżnić się na tle innych.

Studio projektowe SAVVY, odpowiedzialne za wystrój lokalu zadbało o niebanalny, cukierkowy i ozdobny wystrój sklepu, który idealnie pasuje do branży cukierniczej i skutecznie zachęca klientów do skorzystania z oferty Cioccolato.  Ekipa z SAVVY zadbała również o branding, identyfikacje wizualną oraz opakowania firmy.

Jak widać na zdjęciach, współpraca ze studiem projektowym SAAVY, które odświeżyło wizerunek marki oraz wygląd flagowego sklepu cukierniczego w Monterrey, okazała się słodkim strzałem 10! Jesteśmy pewni, że teraz nikt nie przejdzie obok tego miejsca obojętnie!