Chanel Havana Club - najlepsze zdjęcia z instagrama

Karl Lagerfeld doskonale wie jak prowadzić dziedzictwo Chanel, jeden z najbardziej prestiżowych i z najdłuższą historią domów mody. Oprócz standardowych pokazów podczas Paris Fashion Week, dwa razy w sezonie marka organizuję duże show promujący kolekcje przejściowe Pre-Fall i Cruise (lub Resort, obie nazwy są jak najbardziej poprawne). Nie są to byle jakie pokazy, ponieważ zawsze odbywają się one w wyjątkowych miejscach. Najnowsza prezentacja kolekcji Cruise odbyła się na gorącej Kubie! Jednak nie skupimy się na kolekcji, a na najlepszych instagramowych zdjęciach.

 

Pokazy Chanel przyciągają rzesze gwiazd, nie zabrakło muz projektanta Tildy Swinton oraz Gisele Bündchen, a po wybiegu chodzą tylko najlepsze modelki. Karl już wielokrotnie udowodnił, że prezentację projektowanych przez niego kolekcji to nie tylko zwykłe pokazy, to również show pełne zabawy, a gorąca Hawana była idealnym miejscem do świętowania. Podczas finałowego wyjścia, na wybiegu pojawili się Kubańscy tancerze i muzycy grający gorące rytmy, wszyscy goście wkroczyli na wybieg i bawili się do białego rana!

 

Foto: instagram.com / jakerosenberg / chaneloffical / thecoveteur / harpersbazaarus / cubareporter / blogazine / racked / ozpurple