Brytyjska marka Umbro wychodzi na Polskie ulice

Najnowsza kolekcja Umbro lubi klimat industrialnych dzielnic. Dlatego brytyjska marka wyszła na ulice największych polskich miast, na których pojawiły się plakaty z bohaterami kampanii „Na zawsze razem”.

Brytyjska marka Umbro doskonale czuję się w otoczeniu betonowych blokowisk. Dowodem na to jest sesja zdjęciowa oraz towarzysząca jej ogólnopolska akcji plakatowa, wobec której nie da się przejść obojętnie. W sześciu Polskich miastach pojawiły się czarno-białe plakaty, które ilustrują główne przesłanie kampanii, zatytułowanej „Na zawsze razem”.

Towarzystwo zgranej ekipy, która podzielają te same pasje, spotkać można zazwyczaj na podwórku, trzepaku, ławce i boisku. Dlatego też miejscem ekspozycji kampanii marketingowej marki stały się parkany takich dzielnic, jak Praga, Bemowo i Brudno w Warszawie, krakowska Nowa Huta, Przedmieście Oławskie we Wrocławiu, Kousztka i Bogucice w Katowicach, poznańska Wilda i Piątkowo oraz łódzki Widzew. W tych lokalizacjach pojawiły się kreacje drukowane, każdorazowo przynajmniej dwie i zawsze obok siebie. Oszczędność formy dwukolorowych wydruków, bez żadnych dodatkowych haseł, jedynie dwoje kumpli i logo. Dobrych przyjaciół poznaje się po znaku Umbro.