Bronx7 „Drill” – zobacz teledysk!

Odważna propozycja od młodej raperki Bronx7, nawiązująca do obrazu Polski i Polaków na tle ostatnich wydarzeń dotyczących strajku kobiet oraz działania systemu politycznego czy sądowego.

Bronx7 "Drill"
Najnowszy singiel, to zbiór wielu dojrzałych przemyśleń, spostrzeżeń czy po prostu obserwacji. Utrzymany w klimacie rap/hip-hop/drill utwór z dosyć mocnym, nieco mrocznym bitem w połączeniu z chwytającą za serce warstwą tekstową skłania do przemyśleń. Artystka zdradziła, że chciałaby aby utwór motywował do podejmowania pewnych kroków czy decyzji w celu zmian. Jest to pierwszy utwór artystki w takim klimacie.

Zapytana o powód powstania opowiedziała:
– „Do napisania utworu przede wszystkim skłoniła mnie rozmowa z osobą, która przeżyła piekło doświadczając niezwykle przykrych emocji, a sprawca tych emocji nie poniósł żadnych konsekwencji. Do napisania tego utworu skłoniły mnie również wydarzenia takie jak Strajk Kobiet czy fakt pedofili wśród księży. Ze względu na działanie organów ścigania, osamotnienie i wstyd wiele osób nie zgłasza tych przestępstw i nie szuka pomocy, pozostając z traumą. Chciałam w utworze zwrócić na to uwagę  i pokazać swój punkt widzenia na takie sytuacje.  Chcę również zmotywować takie osoby do znalezienia siły, przede wszystkim do walki o swoją godność.

Bronx7 kieruje ten utwór do wszystkich Polek i Polaków, do osób skrzywdzonych, którzy nie akceptują rzeczywistości politycznej. Utwór ma skłaniać do myślenia i motywować do tego, aby nie być obojętnym i nie pozostawać jedynie w roli widza przykrych wydarzeń.

Utwór wyróżnia to, że jest pierwszym damskim rapowym utworem na drillowym bicie. Jego wyróżnikiem jest też mocny tekst, działający na emocje.

Bronx7 to młoda i bardzo aktywna raperka, wokalistka i multiinstrumentalistka z ogromnym powerem scenicznym. Wykonuje kombinacje różnych gatunków muzycznych wywodzących się z hip-hopu. W jej muzyce słychać również inspiracje muzyką elektroniczną i rockową.

Aby być na bieżąco koniecznie śledź nas na Instagramie.