Boris Brejcha zagra w Warszawie po raz trzeci!

W 2020 roku nastąpi wielki powrót – Boris Brejcha ponownie pojawi się w Polsce, żeby zagrać w hali EXPO XXI Warszawa. Wydarzenie odbędzie się 30 maja.

Boris Brejcha

Rok po widowiskowym występie podczas FSO w Warszawie, nadszedł czas na kolejny obiekt, który za sprawą tego występu, zmieni się na jedną noc nie do poznania. Tym razem to hala EXPO XXI będzie miejscem, gdzie będziemy rozsmakowywać się w doskonałych dźwiękach, oprawionych spektakularnymi pokazami świetlnymi i wizualizacjami.

Jednym w z głównych artystów, którego zobaczymy, a przede wszystkim usłyszymy w hali EXPO XXI jest Boris Brejcha. Śmiało można powiedzieć, że jest on niekwestionowanym królem gatunku high-tech minimal. Artysta  na swoim koncie ma 9 płyt, w tym 4 albumy i 5 kompilacji. Jego występ 30 maja będzie już jego trzecią wizytą w Warszawie! W przeszłości za każdym razem udowadniał, że nie bez powodu jest ulubieńcem polskiej publiczności, grając charakterystyczne dla siebie, energetyczne sety, zawsze wzbogacone widowiskową oprawą wizualną. Tym razem na pewno nie będzie inaczej! Dlatego warto już zaklepać bilet dla siebie!

Boris Brejcha @ Château de Fontainebleau for Cercle

Tym razem nie będzie inaczej.

Data: 30.05.2020
Start: 18:00
Koniec: 6:00
Miejsce: EXPO XXI, Warszawa

Line up:
– Boris Brejcha
– Ann Clue
– TBA
– TBA
– TBA

Bilety dostępne na www.followthestep.com oraz w Going.