„Błękit”, czyli nowy otwarty basen na warszawskiej Pradze!

Już w tą sobotę, czyli 3-ego lipca, odbędzie się otwarcie nowego otwartego basenu Błękit, znajdującego się na warszawskiej Pradze. Basen pod gołym niebem zlokalizowany jest przy ulicy Wał Miedzeszyński 407 i leży w sąsiedztwie popularnego kompleksu kulturalno-gastronomicznego – Lunapark. Otwarty basen będzie przestrzenią przyjazną dla dzieci i dorosłych i będzie otwarty przez wszystkie dni tygodnia.

Błękit, czyli najnowszy projekt osób odpowiedzialnych za sukces samego Lunaparku, to ukłon w stronę wakacji, miejskich basenów oraz spędzania czasu w otoczeniu przyjaciół. Otwarcie, które odbędzie się w nadchodzącą sobotę 3-ego lipca, zapoczątkuje działanie basenu, który będzie dostępny dla wszystkich chętnych we wszystkie dni tygodnia. Otwarty basen będzie posiadał przyjazną i kolorową przestrzeń, strefę chillu, a także sznyt miejskich wakacji. Właściciele zapowiadają, że w niedługim czasie pojawi się plan atrakcji i wieczornych wydarzeń okołobasenowych, w których uczestniczyć będą mogli miłośnicy najlepszych stołecznych imprez. Właściciele zadbali o wszystko – miejsce będzie bezpośrednio połączone z samym Lunaparkiem, dzięki czemu będzie można bezpośrednio skorzystać także z bogatej oferty gastronomicznej znajdującego się tam MINI Marketu, a także strefy gier, minigolfa i karuzeli.

W wydarzeniach basenu Błękit będą mogły brać udział zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. Ceny biletów na otwarty basen to 30 zł (normalny) i 18 zł (ulgowy), ale możliwe będzie skorzystanie także z biletów rodzinnych, których ceny plasują się pomiędzy 40 a 60 zł w zależności od ilości osób, przy czym dzieci do lat 4 uzyskują darmowe wejście. Możliwość kupienia biletów będzie już wkrótce dostępna przez aplikację Going, a sam basen czynny będzie każdego dnia w tygodniu w godzinach 10.00 – 18.30.