Bigordi :: Torebka to wisienka na torcie

W nadchodzących dniach kobieca garderoba nie obędzie się bez nowej torebki. Są zgrabne, pojemne a co najważniejsze przyciągają wzrok swoim designem. Właśnie taka powinna być nowa torebka na wiosenne dni! Wyruszamy w poszukiwaniu idealnej torebki od marki Bigordi. Wszystkie są piękne!

Torebki Bigordi cechuje wyjątkowa dbałość o szczegóły oraz najwyższej jakości włoskie materiały. Tworzenie nowych wzorów oraz szycie gotowych wyrobów odbywa się w Polsce, w okolicach Przemyśla przez wykwalifikowanych krawców i pracowników. Powstanie produktu to rozłożony w czasie oraz skomplikowany proces dochodzenia do perfekcji, aby każda kobieta dostała torebkę wykonaną z największą dbałością, elegancką oraz stworzoną z wysokiej jakości, włoskiej skóry syntetycznej. To coś więcej jak kolejna torebka w damskiej szafie! To nowa przygoda, która jest szyta specjalnie na zamówienie dla każdej kobiety. Na tą perełkę trzeba chwilę zaczekać ale czas jedynie wzmaga pragnienie jej posiadania.

W kolekcji dominuje ekologiczna skóra z modnym motywem skóry węża, klasyczne elegancka czerń oraz odcienie burgundu. Aż trudno zdecydować się na wymarzony model torebki na wiosenne spacery czy kobiecy dodatek do eleganckich stylizacji do pracy. Kolejnym atutem torebek jest ich uroczy kształt wybierz trapez lub owalną torebkę o nazwie Fancy Bag Snake, a na pewno przyciągniesz uwagę każdej miłośniczki modnych torebek!