bellera. - nowa kolekcja Jesień 2023

bellera. w kolekcji Jesień 2023 zabiera nas w świat kobiecości, zmysłowości oraz natury. Inspiruje uśmiechem i zachęca wygodą.

bellera. nowa kolekcja
Mocnym i przewodnim akcentem nowej kolekcji są kwiaty. Znalazły się one na bluzkach, sukience ale także w metalowych okuciach. Wiele kobiet sięgnie po klasyczne koszule o kroju oversize ale także zaciekawią się
wyjątkowymi bluzkami z broszką w kształcie róży i poduszkami w ramionach. W ubraniach pojawiły się zdecydowane kolory: róż, czerwień oraz błękit.

Nie zabrakło kilku propozycji sukienek z myślą o jesiennych spacerach. Otrzymujemy między innymi model z odkrytymi plecami i sporymi rozporkami po bokach.

Marka pokazuje jak łączyć subtelne kroje ubrań z mocnymi i zdecydowanymi, skórzanymi paskami. Bo to od nich wszystko się zaczęło. W propozycji na Jesień 2023 ujrzymy modele z klamrami western w mniejszej odsłonie, ale także coś nowego – paski z metalowym łańcuszkiem.

Nie zabrakło klasyki, którą najczęściej wybierają Klientki bellera. Torebka z naturalnymi perłami może zaskoczyć swoim urokiem. Tak, to coś nowego w ich ofercie. Podobnie jak etui na telefon. Można je nosić na łańcuszku
ale także na pasku i mieć zawsze pod ręką. To praktyczny i modowy element garderoby.

Całą kolekcję marki znajdziesz pod linkiem: www.pakamera.pl/bellera-0_s12361813.htm

Włoskie inspiracje

Marta – właścicielka marki swoje inspiracje zbierała przede wszystkim we Włoszech, gdzie na co dzień gości uśmiech i zadowolenie z życia. Każdy żyje tam powoli i po swojemu.
Takie też odczucia można mieć oglądając kampanię, która powstała na Dolnym Śląsku. Modelką została Beata Szymiczek, a za aparatem stanął ponownie Adam Marciniak. Marka zabiera nas w romantyczny spacer po
Pałacu Brunów oraz pobliskim siedlisku pełnym natury i zwierząt.
W procesie projektowania i kompletowania wszystkich elementów do jej powstania, istotne znaczenie miała jakość. Marka wybrała naturalne tkaniny w limitowanych seriach oraz okucia, które są wykonywane pod zamówienie w Polsce. Dzięki temu nosząc produkty bellera. można poczuć się wyjątkowo.
Właścicielka marki zapowiada, że bliżej świąt pojawią się kolejne kolory i faktury skór oraz kultowe sukienki typu „mała czarna”, więc jest na co czekać. Bo takie dodatki idealnie sprawdzą się na prezent.