Batman w reżyserii Matta Reevesa z Robertem Pattinsonem w roli głównej! Premiera w HBO Max już 18 kwietnia

Batman! Premiera najnowszego filmu o przygodach Batmana, w którego wciela się Robert Pattinson, już 18 kwietnia w HBO Max.

Dwa lata pod postacią Batmana (Robert Pattinson) i strach w sercach kryminalistów sprawiły, że Bruce Wayne ujrzał najmroczniejsze oblicze Gotham City. Mając u boku jedynie garstkę zaufanych sojuszników — w tym Alfreda Pennywortha (Andy Serkis) i porucznika Jamesa Gordona (Jeffrey Wright) — i występując przeciwko sitwie skorumpowanych urzędników oraz osobistości, samotny mściciel stał się w mniemaniu obywateli miasta jedynym obrońcą sprawiedliwości. Nieznany zabójca w sadystyczny i wyrachowany sposób nęka elitę Gotham. Największy Detektyw Świata, kierując się zaszyfrowanymi wiadomościami, trafia do półświatka. Tam w trakcie swojego śledztwa spotyka takie postacie jak Selina Kyle, zwana Kobietą-Kot (Zoë Kravitz), Oswald Cobblepot, czyli Pingwin (Colin Farrell), Carmine Falcone (John Turturro) i Edward Nashton, tudzież Człowiek-Zagadka (Paul Dano). Wreszcie dowody zaczynają się konkretyzować, a zamiary sprawcy stają się jasne. Batman zostaje zmuszony do szukania nowych sprzymierzeńców, żeby zdemaskować winowajcę i położyć kres nadużywaniu władzy i korupcji, od dawna nękających Gotham City.

W filmie występują: Robert Pattinson, Zoë Kravitz, Jeffrey Wright, Colin Farrell, Andy Serkis, John Turturro, Paul Dano.

Premiera najnowszego filmu Warner Bros już 18 kwietnia w HBO Max.

Mali i duzi fani przygód Batmana znajdą w serwisie HBO Max także wiele wcześniejszych produkcji śledzących losy tego bohatera. Są wśród nich m.in.: Batman, Powrót Batmana, Batman Forever, Batman i Robin, Batman – Początek, Mroczny Rycerz, Mroczny Rycerz powstaje, Batman v Superman: Świt sprawiedliwości, Liga Sprawiedliwości, Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera czy też serial Batwoman. A także Batman: Hush, Batman zabójczy żart, Batman: Atak na Arkham, Batman: Mroczny rycerz – Powrót, cz. 1&2, Batman: Powrót Jokera, Batman i Harley Quinn, Batman: Powrót Zamaskowanych Krzyżowców, Batman: Powrót Jokera czy Justice League Action, Scooby-Doo i Batman: Odważniaki i straszaki oraz LEGO BATMAN: Film.

Po więcej nowości filmowych i serialowych zapraszamy do śledzenia naszej zakładki LIFESTYLE.

HBO Max
HBO Max™ to należąca do koncernu WarnerMedia platforma streamingowa direct-to-consumer, oferująca jakościową rozrywkę na najwyższym poziomie. HBO Max oferuje bogaty wybór seriali, filmów i programów dla różnych grup odbiorców i reprezentujących kultowe marki takie jak HBO, Warner Bros., DC, Max Original, hity filmowe oraz ulubione programy dla dzieci i rodzin. Platforma została uruchomiona w Stanach Zjednoczonych w maju 2020 roku, rok później dodany został natomiast plan subskrypcji z reklamami i niższą ceną. W latem 2021 roku rozpoczęto globalną dystrybucję HBO Max, wprowadzając platformę na rynki w Ameryce Łacińskiej i na Karaibach, a następnie do Europy – HBO Max jest obecne w krajach nordyckich, w Hiszpanii i Portugalii, Niderlandach oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Aktualnie platforma jest dostępna w 61 krajach, a kolejne uruchomienia serwisu są planowane jeszcze w 2022 roku.

WarnerMedia
WarnerMedia to czołowa firma medialna działająca w branży rozrywkowej. Spółka zajmuje się produkcją i dystrybucją zarówno treści premium, jak i tych popularnych, przygotowanych dla widzów z całego świata przez wiele utalentowanych osobowości i dziennikarzy za pośrednictwem swoich marek, tj.: HBO, HBO Max, Warner Bros., TNT, TBS, truTV, CNN , DC, New Line, Cartoon Network, Adult Swim, Turner Classic Movies i inne. WarnerMedia jest częścią AT&T Inc. (NYSE:T).