Amerykańska para prezydencka – Barack i Michelle Obama – stali się przez 8 lat jednym z najbardziej popularnych i lubianych małżeństw świata. Nigdy nie stwarzali barier między sobą a społeczeństwem i nie raz pokazywali, że prowadzą normalny, szczęśliwy dom, wypełniony miłością i humorem.

Pocałunki, trzymanie się za ręce, uściski i uśmiech, który towarzyszył im gdziekolwiek się razem nie pojawili. Są nie tylko małżeństwem, ale też najlepszymi przyjaciółmi i nigdy tego nie ukrywali. Przez ponad 27 lat przeżyli dore, złe i bardzo trudne chwile. Michelle była zawsze największym wsparciem dla Obamy, nie tylko podczas męczących kampanii prezydenckich, ale również podczas ośmiu ciężkich lat jego urzędu. Zdjęcia, które chcemy Wam pokazać, udowadniają, że Michelle i Barack są najfajniejszą parą na świecie i będziemy za nimi bardzo tęsknić!

 

źródło: Pete Souza / Obama For America / Report / Mariana Cook / Scott Olson / Callie Shell / Mary Ann Chastain / Larry Downing / Getty Images / The White House / Nikki Kahn / Jonathan Ernst / Jewel Samad / Pool / Kevin Lamarque / AFP