Sezon letni nas rozpieszcza. Pretekstów do spędzenia weekendu nad morzem nie brakuje. Redakcja Example.pl szykuje się już na Baltic Games – największe wydarzenie sportów ekstremalnych w Polsce.  Event ten to przede wszystkim zawody deskorolkowe i BMX-owe, ale to tylko wierzchołek góry atrakcji, jakie czekają odwiedzających trójmiejski festiwal.

Event ten to przede wszystkim zawody deskorolkowe i BMX-owe, ale to tylko wierzchołek góry atrakcji, jakie czekają odwiedzających trójmiejską imprezę. Na balticowym festiwalu nie sposób się nudzić. Znajdziecie atrakcje dla miłośników sportów ekstremalnych, jak skatepark dla widzów, skim-board, minirampy, konkursy z nagrodami, targi z ciuchami i sprzętem po okazyjnych cenach. Baltic Games to także muzyka, która kulminuje się podczas koncertów po zakończeniu zawodów. Na Baltic Games zapraszani są profesjonalni skateboarderzy i riderzy BMX z najróżniejszych zakątków świata.

„Z roku na rok podwyższamy poprzeczkę, staramy się, aby nasza impreza była znana nie tylko w Europie, ale i na całym świecie!”

 

Co? BALTIC GAMES Extreme & Music Festival

Gdzie? Gdańsk

Kiedy? 14-16/08/2015

Więcej info: https://www.facebook.com/events/1572178436386034/