Elie Saab to jeden z ulubionych projektantów gwiazd. Suknie sygnowane jego nazwiskiem to prawdziwe arcydzieła haute couture. Kobiece, pełne wdzięku, klasy i bajkowości, wykonane tylko z najlepszych materiałów są niezwykle ponadczasowe, i z pewnością są marzeniem niejednej kobiety. Teraz również oprócz sukni typowo wieczorowych, w ofercie projektanta pojawiła się cała kolekcja ślubna, i tym razem Saab nie zawiódł.

Jest to pierwsza kolekcja sukien ślubnych, zaprojektowana i stworzona tylko i wyłącznie przez dom mody Elie Saab. Wcześniej projektant pokazywał pojedyncze sztuki podczas swoich pokazów i współpracował z Barcelońską ślubną marka Pronovias. Teraz jednak stworzył całkiem odrębną kolekcje, w której znajdziemy 27 modeli pięknych sukien ślubnych. Cała linia utrzymana jest w dość tradycyjnym klimacie, nie brakuję delikatnych koronek, kobiecych detali czy trójwymiarowych aplikacji. Oczywiście wszystko wykonane z najwyższej klasy jedwabiów, szyfonów i krep. Suknie jak na razie dostępne są we flagowych butikach projektanta, jednak liczymy na to, że już niedługo trafią do najlepszych salonów ślubnych na całym świecie, w tym i do Polski.

Dla osób pochłoniętych ślubną tematyką zapraszamy na platformę Pakamera.pl, gdzie odnaleźć można specjalne selekcje poświęcone temu świętu.

Wiosenna Panna Młoda

Wiosenny Pan Młody

Ślubne upominki

Przygotowania do ślubu

Foto: materiały prasowe Elie Saab