Od 15 maja trwa Mercedes-Benz Fashion Week Australia, który przyciąga wystylizowanych miłośników mody. Australijski tydzień mody to blisko 150 pokazów, a wokół nich ciekawe stylizacje prosto z pierwszych rzędów.

Na zdjęciach odnajdujemy kolorowe postaci świata mody. Margaret Zhang pisarka i bezbłędna fotografka z Sydney, której zamiłowanie do mody odnajdziemy na blogu shinebythree.com. W kuszącej różowej sukience widzimy przedstawicielkę australijskiego Vogue.com.au. online – Tanja Gacic autorka bloga myempiricallife.com, fotografka i stylistka w jednej osobie! Na pokazach pojawiła się młoda, australijska aktorka i modelka Isabelle Cornish, której twórczość i codzienne życie pełnego fitnessu i Yogi można śledzić na stronie lifeiz.com. W stylowym zestawieniu odnajdziecie Eleanor Pendleton w śnieżno białym total looku, na Instagramie znana jako @eleanorpendleton reprezentuje magazyn o tematyce beauty grittypretty.com.

Kluczem tygodniowego święta mody są nie tylko zachwycające pokazy mody, to niecodzienna prezentacja różnorodności w modzie i nowości jakie przynoszą przedstawiciele wielkich magazynów i trendsetterzy. Mixują to co znane z czymś zupełnie nowym, tworząc pożądane przez nas trendy.

źródło: marieclaire.com, vogue.com, viva.co.nz