Aukcja klasyków :: Targi Rzeczy Ładnych

W weekend 22-23 kwietnia w budynku Ethos na placu Trzech Krzyży odbędą się Targi Rzeczy Ładnych. W czasie targów zostanie zorganizowana specjalna aukcja, na której będzie można kupić wyszukane, często unikatowe przedmioty w stylu vintage z oferty serwisu Patyna.pl. Część dochodu z aukcji zostanie przeznaczona na schronisko dla zwierząt w Korabiewicach.

Podczas licytacji oferowane będą przedmioty między innymi z kolekcji Beaty Bochińskiej, autorki bestsellerowego poradnika dla kolekcjonerów „Zacznij kochać dizajn”. Targi Rzeczy Ładnych to dwudniowe święto miłośników piękna, sztuki i designu, na których zagości specjalna strefa vintage. To wyjątkowa okazja, żeby na żywo zobaczyć przykłady wzornictwa sprzed lat, od mebli przez dekoracje i przydatne sprzęty – i zabrać je do domu.

Wśród wystawcy strefy Vintage podczas Targów Rzeczy Ładnych znaleźli się: Good Old Things, Ładne, Humor Vintage Store, Stefan Sprzedaż Rzeczy, Rze3, Zbiór Szpeje, Meblowe 4 Alternatywy, Wyrobki, Think Modern, Lamp Attack, Hocki Klocki, Tala.

Targirzeczyladnych.pl.
Wstęp na imprezę – 5 zł.