Amerykanin w marynacie - nowy film komediowy z Sethem Rogenem w podwójnej roli

Amerykanin w marynacie to nowy film komediowy z Sethem Rogenemw roli robotnika, który po stu latach spędzonych w solance niespodziewanie pojawia się we współczesnym Brooklynie. Premiera filmu odbędzie się w najbliższą niedzielę, 23 sierpnia, w HBO GO.

Herschel Greenbaum (Seth Rogen) jest zmagającym się z losem robotnikiem, który w 1920 roku wyjechał do Ameryki w pogoni za marzeniami o lepszym życiu dla swojej ukochanej rodziny. Pewnego dnia, pracując w fabryce, wpada on do kadzi z piklami, gdzie przebywa doskonale zakonserwowany przez 100 kolejnych lat. Kiedy mężczyzna pojawia się we współczesnym Brooklynie, z przerażeniem stwierdza, że nie postarzał się ani o jeden dzień.Herschel rozpoczyna poszukiwania swojej rodziny, ale dowiaduje się, że jego jedynym żyjącym krewnym jest jego prawnuk, Ben Greenbaum (również Seth Rogen) – programista komputerowy o łagodnym usposobieniu. Herschel nie jest go jednak w stanie zrozumieć.

W podwójnej roli głównej w Amerykaninie w marynacie występuje Seth Rogen (Sąsiedzi), a w pozostałych rolach pojawiają się m.in. nominowana do nagrody Emmy Sarah Snook (serial HBO Sukcesja) oraz Molly Evensen (10% Remaining). Produkcja wyreżyserowana została przez Brandona Trosta (serial Future Man), a twórcą scenariusza jest Simon Rich (Saturday Night Live). Film wyprodukowany został dla Warner Maxi zadebiutował w tym miesiącu na platformie HBO MAX.


Amerykaninie w marynacie

EXAMPLE.PL