AMBER by KOPI

Nowa kolekcja KOPI zachwyca! Na motyw przewodni biżuterii Natalia Kopiszka wybrała polski bursztyn – w nowej, współczesnej odsłonie. Połączony ze złotem w ciekawych geometrycznych zestawieniach pobudza wyobraźnię i przypomina o pięknie jaki w sobie skrywa zapomniany bursztyn.

Najnowsze propozycje marki KOPI powstały wskutek silnej fascynacji projektantki latami 80. Kolekcję cechują mocne, nieregularne formy, wykonane głównie z pozłacanego srebra lub mosiądzu.Pojawia się także charakterystyczny dla tego okresu motyw zwierzęcy – na niektórych modelach został wytłoczony print skóry węża.

Projekty KOPI na nadchodzący sezon to przede wszystkim duże, przykuwające wzrok kolczyki koła o różnych rozmiarach i grubości, ozdobione obłymi kamieniami bursztynu. “Od zawsze fascynowało mnie wykorzystywanie popularnych, dobrze znanym wszystkim surowców w zupełnie nowy, odmienny sposób. Po perłach w poprzednim sezonie, przyszedł czas na znany od wieków bursztyn, który starałam się pokazać w nowoczesnej oprawie”– tak o swoich najnowszych dziełach mówi projektantka, Natalia Kopiszka. Poza kolczykami, wśród projektów znajdują się również pierścionki, naszyjniki i broszki, wszystkie wykonane ręcznie przez polskich jubilerów.

Kolekcję promuje kampania autorstwa Łukasza Murgrabi, który już po raz kolejny sfotografował projekty KOPI.  Zdjęcia zostały utrzymane w ciepłej kolorystyce, przywodzącej na myśl styl retro,a minimalistyczne kadry prezentują biżuterię w delikatny i lekko nostalgiczny sposób.

fot: Murgrabia Photography
model: Martyna D’VISION
make up: wizażyści polskiej marki Paese Cosmetics
hair: Joanna Januchta
styl.: Natalia Kopiszka

Kolekcja dostępna na Pakamera.pl