AGA GUZ :: KOLEKCJA JESIEŃ- ZIMA 19/20

Aga Guz zaprezentowała właśnie najnowszą kolekcję adresowaną dla kobiet, które szukają wyjątkowych i niepowtarzalnych ubrań do noszenia na co dzień. Kolekcja zawiera propozycje, które można założyć o każdej porze dnia i nocy.

 

Kolorystyka kolekcji  to mix ulubionych kolorów i tkanin. Począwszy od odcieni szarości, przez kolory ziemi, zielenie i ponadczasowy denim. Poza jednolitymi kolorami w kolekcji występują także printy, jak liście palmy, zielone camo, pepitka czy drobna jodełka. Charakterystyczne tkaniny to typowa dla sezonu zimowego wełna, dzianina wełniana, denim w odcieniach szarości i ciemnego granatu, bawełna oraz elementy błysku w postaci cekinów i srebrnej nitki. Elementem charakterystycznym jest kombinezon, który w każdym sezonie występuje w kilku nowych odsłonach. Każdej jesieni projektantka przygotowuje także kilka nowych modeli płaszczy i kurtek. Zależy jej, by płaszcze były wyjątkowe a zarazem ciepłe. Dlatego każdy z nich można zamówić z ocieplaną podszewką.

Aga Guz działa w branży modowej od wielu lat. Otrzymała statuetkę Elle Style Awards w kategorii najlepszy polski projektant.  Nominując do nagrody redakcja Elle napisała o projektantce „dla niej awangarda to rzeczy do noszenia nie na wybiegu ale na ulicy“ . Moda to jej pasja a przy projektowaniu kieruję się zawsze intuicją. Wybierając jej projekty możesz być pewna, ze będziesz wyglądała niepowtarzalnie. Projektowane modele są ponadczasowe, rzeczy z różnych sezonów możesz dowolnie miksować, łączyć za każdym razem tworząc zupełnie inny, nowy look.

Całą nową kolekcję projektantki znajdziecie już teraz na platformie Pakamera.pl – koniecznie sprawdźcie.