7 wyjatkowych marek na święta

Na świątecznym stole oprócz pysznych potraw oraz pięknej porcelany muszą znaleźć się przedmioty, które nadadzą wyjątkowego charakteru. Stylizacja świątecznego stołu potrzebuje drobiazgów od polskich projektantów oraz wprowadzenia odrobiny skandynawskiego klimatu. Poznajcie 7 marek bez których święta się nie odbędą!

Industrialny świecznik na stół
Świece zawsze dodają magicznego klimatu, a zwłaszcza podczas świątecznych spotkań. Na bożonarodzeniowym stole nie może zabraknąć stroika, a tuż obok niego pięknego świecznika. Tym razem wykonany w całości z miedzi w industrialnym klimacie autorstwa marki Betonove. Zaraz obok świecznika postawić można betonowy wazon na klimatycznej tacy o efekcie marmuru.

Betonowe donice
Pozostajemy w temacie betonu. Nie każdy decyduje się na pachnącą choinkę wysokości salonu, mamy alternatywę coś dla wielbicieli małych drzewek. Dla ozdoby drobnych roślinek polecamy doniczki wykonane z betonu. Zdobione świątecznym wzorami lub kolorystycznym detalem złota. W takiej donicy od marki GrowRaw każda choinka nabierze świątecznego klimatu!

Naturalne drewno na świątecznym stole
Od betonu, kamienia po naturalne drewno. Tego potrzeba świątecznym wnętrzom. Pachnącego kawałka drewna, który w towarzystwie zapachu cynamonu oraz goździków skutecznie wprowadzi nas w świąteczny klimat. Pięknych ozdobnych desek wykonanych z największą dbałością o najmniejszy szczegół poszukujcie u marki Hardwood.

Natura wyhaftowana  na lnie
Mamy nowy sposób na świąteczny wianek, tym razem zielona ozdoba wyhaftowana na naturalnym lnie przez autorkę marki Michalina Mruczek Handmade. Temu nie da się oprzeć nie tylko na świąteczny wystrój.

Lniany obrus na święta
Elegancki lniany obrus na świąteczny stół od marki Willow Hand Made to nie tylko piękny podarunek pod choinkę dla mamy lub babci ale dodatek, który zmieni wystrój świątecznego stołu nadając domowego charakteru. Pamiętajcie święta nie zawsze wymagają klasycznego białego obrusu.

Botaniczne kubeczki
Ostatnia marka to cudowne kubeczki z roślinnymi ilustracjami. Kuszą nie tylko na zimową herbatę i kawę. To świetny upominek pod choinkę dla mamy, babci lub siostry. W poszukiwaniu kubków zaglądajcie do marki Ładne rzeczy. Na pewno znajdziecie nie tylko kubasy ale odrobinę inspirującego papieru!

Niezwykła ceramika
Na świątecznym stole musi się pojawić piękna ceramika. Nasza propozycja to własnoręcznie wyrabiane miski oraz dodatki w kształcie świątecznego aniołka lub renifera. Dla wszystkich wielbicieli ciekawych ceramicznych wyrobów zapraszamy do pracowni Kasi katha.

W poszukiwaniu świątecznych inspiracji zaglądajcie do selekcji Święta w Kuchni.