6. edycja Europejskich Targów Muzycznych Co Jest Grane 24

Zapraszamy na 6. edycję targów muzycznych. Jak co roku na fanów muzyki czeka mnóstwo atrakcji, a przede wszystkim niezapomniane koncerty artystów polskiej sceny muzycznej. Wśród nich m.in.: Reni Jusis, Rosalie., Coals, L.U.C z Biszem i Małpą, Agata Zubel z orkiestrą, Bisz/Radex, SONAR, Mary Komasa, Bownik, Kroki, Krzysztof Zalewski, Ewa Bem, Mateusz Smoczyński, Grzegorz Turnau śpiewający dla dzieci i wiele innych.

Nie zabraknie także gwiazdy światowego formatu – Deborah Brown i Sylwester Ostrowski z gośćmi koncertowo zakończą tegoroczną edycję targów. Zapraszamy też na spotkania z gośćmi specjalnymi: Ewą Bem, Muńkiem Staszczykiem, zespołami Perfect i Happysad, Haliną Frąckowiak, Stanem Borysem, Izabelą Trojanowską, Dorotą Miśkiewicz i Tadeuszem Woźniakiem. Wstęp na nie jest za darmo! Europejskie Targi Muzyczne to także konferencja o muzyce, panele i warsztaty.

Oprócz koncertów na odwiedzających targi czeka wymienialnia płyt, strefa wystawiennicza i darmowa strefa dla najmłodszych z mnóstwem atrakcji m.in.: warsztaty z improwizacji, koncerty dla najmłodszych, pokaz filmów animowanych z muzyką na żywo i uwielbiany przez dzieci Mikifon. W ramach targów zapraszamy także na przedpremierowy pokaz najnowszego filmu Jima Jarmuscha pt. „Gimme Danger”, który odbędzie się 25 listopada w Kinie Muranów.

Więcej informacji i bilety można nabyć na: cojestgrane24.wyborcza.pl

 

zdjęcia: materiały prasowe