5 szybkich do: NOCNE DOBRA x Targi Rzeczy Ładnych

Chwilę przed Targami Rzeczy Ładnych zaprosiliśmy kilku wystawców na krótką rozmowę. Pięć pytań, pięć odpowiedzi. Dzięki produktom marki Nocne Dobra możemy spać spokojnie i śnić najpiękniejsze sny. Dbają o najwyższej jakości materiały i design, który sprawi, że nasza pościel będzie wyjątkowa.

Kto jest odbiorcą Waszego produktu?

Pościel, koconarzuty oraz dodatki Nocne Dobra stworzone są dla wszystkich, którzy cenią sobie zdrowy i wygodny sen. Szczególnie lubiana jest przez wielbicieli minimalizmu, polskiego designu i dobrej jakości produktów. Do naszych produktów używamy naturalnych materiałów np. bawełny, wełny, jest to dla Nas bardzo ważna kwestia.

Zaczęło się hobbistycznie czy był to od zawsze przemyślany pomysł na pracę i biznes?

Zaczęło się hobbistycznie:)  Pomysł narodził sie ok. 2 lata przed uszyciem pierwszej pościeli, w momencie, kiedy przystąpiłyśmy do urządzania własnych mieszkań. Poszukiwałyśmy pościeli, kocy, dodatków, które będą wykonane z naturalnych materiałów, nie będą wzorzyste, ale dodadzą mieszkaniu stylu i uroku. Tak odkryłyśmy nisze, która z czasem przerodziła się w nasz pościelowy biznes.

Czym chcecie się wyróżnić na rynku?

To co nas wyróżnia to dzianina typu Jersey 100% bawełna, przyjemna i delikatna jak ulubiony T-shirt. Tworzymy również koconarzuty w dużych rozmiarach (ok. 200×220 cm). Zależało nam by mogły pełnić funkcję zarówno koca jak i narzuty na łóżko. Zdajemy sobie sprawę, że na rynku znajduje się wiele rozmiarów pościeli, poduszek, wiele osób ma problem z kupieniem ładnej, dobrej pościeli. My możemy uszyć dla każdego w każdym rozmiarze. Szyjemy wiele zamówień na specjalne zamówienia.

Jakie macie plany na rozwój marki?

Najbliższe plany związane są dalszym rozwojem naszego sklepu. Chcemy ruszyć z  promocją naszej marki na rynkach zagranicznych. Na tym będziemy się skupiać w nadchodzącym roku. Myślimy już o następnej kolekcji wiosna/lato. Mamy wiele pomysł, ale niech to na razie pozostanie tajemnicą, nie możemy zdradzać szczegółów:)

Co dają Wam, jako artystom, imprezy takie jak Targi Rzeczy Ładnych?

Targi Rzeczy Ładnych umożliwiają nam to, co uwielbiamy najbardziej – bezpośredni kontakt i rozmowę z klientami oraz zaprezentowanie pościeli w realu. Miłe słowa, które otrzymujemy od kupujących, naszych stałych klientów oraz organizatorów dodają nam energii do dalszych działań 🙂

 

Pościel marki Nocne Dobra znajdziecie na Pakamera.pl