ESSENTIALS -TRENDY 2017-18 by PAKAMERA.PL

Każdy nowy sezon to modowe odkrycia, które inspirują i pobudzają do stylistycznych eksperymentów. Pakamera.pl zainspirowana wybiegami, modą uliczną i własnymi obserwacjami stworzyła zestawienie trendów i tendencji, które będą królować podczas tegorocznej zimy i jesieni.

Styliści Pakamera.pl wyłonili dziesięć głównych modowych nurtów. Wśród nich znajdziemy nieoczywisty Office, stylowy Sport, nowoczesny Folk, kobiece Kwiaty, klasyczny Black&Blue, futurystyczny Silver, zabawny School, tajemniczy Kosmos, subtelny Natural i seksowny Red. Każdy trend to spora dawka inspiracji, przedstawiona poprzez essentialowe zdjęcia wykonane przez Rafała Jarzombkowskiego z Blisko Studio.

Jednak trendy wybrane przez Pakamera.pl to nie tylko ubrania, biżuteria i modne akcesoria. Wśród stylizacji znalazł się również wysokiej klasy design, który doskonale odnajdzie się w każdym wnętrzu. Essentiale pokazują całe spektrum ofertowe jednej z największych platform sprzedażowych w Polsce, jaką jest Pakamera.pl.

Wszystkie produkty przedstawione na zdjęciach dostępne są na platformie Pakamera.pl.

FOTO: Rafał Jarzombkowski / Blisko Studio
PRODUKCJA: Maciej Czerniejewski / Pakamera.pl, Katarzyna Kępka / Pakamera.pl, Agnieszka Strzałkowska / Pakamera.pl, Julita Wojczakowska / Pakamera.pl
OPRAWA GRAFICZNA: Karol Machnio / Pakamera.pl