24 muzyczne godziny z Example.pl x Czwartek to mały piątek

Muzyka towarzyszy nam całe dnie. Od pierwszego otworzenia oczu rano, po późny wieczór, kiedy w końcu kładziemy się do łóżka (część z nas nawet zasypia z muzyką!). W drodze do redakcji, przy pracy, w czasie lunchu, po pracy, na imprezie, u znajomych – do każdej sytuacji możemy stworzyć sountrack. Postanowiliśmy podzielić się z Wami muzyką, która towarzyszy nam w każdej minucie życie. Zapraszamy na 24 muzyczne godziny z Example.pl!

We współpracy z serwisem TIDAL stworzymy playlisty, które będą odzwierciedlać to, czego słuchamy w każdej porze dnia. Co do śniadania, a co do pierwszej kawy przy biurku? Chociaż każdy z nas jest inny, dzielimy ze sobą miłość do muzyki. Pokażemy Wam, że najpiękniejsza w niej jest różnorodność, więc niech nie zdziwi Was zestawienie, w którym muzyka Katy Perry występuje obok Marilyna Mansona.

Dziś czwartek, czyli mały piątek. My już myślimy o weekendzie i tym, gdzie potupać nóżką. Marzy nam się impreza, która basem połamie nam żebra. Zaczynamy delikatnie, kończymy klasykami, jak Gesaffelstein, Die Antwoord, czy szlagier Voodoo People The Prodigy. Zapraszamy na czwartkowe szaleństwo, a jutro rano będziemy razem cierpieć przed pierwszą kawą w pracy.

zdjęcia: materiały prasowe