15 lat Pakamera.pl - urodzinowe promocje

Pakamera.pl to miejsce, w którym uzdolnieni projektanci mają szansę zaprezentować swoje pomysły. Platforma powstała w 2005 roku i właśnie świętuje 15 lat! Zamiast kawałka tortu każdy znajdzie super promocje!! Przygotowaliśmy dla Was zestawienie co koniecznie zdobyć na URODZINY SALE!!

Pakamera.pl to to swego rodzaju rodzaju “miejsce spotkań” niezależnych twórców z ludźmi, którzy potrafią docenić sztukę i chcą otaczać się wyjątkowymi przedmiotami. Jesteśmy pewni, że każdy, kto nas odwiedza, ma szansę znaleźć i poznać tu zupełnie nowe, ciekawe marki i produkty. Na platformie Pakamera.pl znaleźć można zarówno modę, jak i produkty codziennego użytku. Biżuteria, elementy wyposażenia wnętrz i inne przedmioty dostępne na platformie pojawiają się systematycznie w artykułach portali internetowych, w czasopismach, czy na najbardziej poczytnych blogach.
To chyba najlepiej świadczy o tym, że tak wyjątkowe, wirtualne miejsce jest odpowiedzią na zapotrzebowanie aktualnych konsumentów – pewnych siebie, świadomych, szukających designerskich, oryginalnych rozwiązań. Pakamera to też miejsce dla ludzi, którzy dbają o swoje otoczenie, a słowa “eko” czy “vegan” nie są im obce. Duża część marek tworzy produkty handmade, opierając się na tradycyjnych, rzemieślniczych metodach. Produkty te są bardzo dalekie od tych, które znaleźć można w popularnych sieciówkach.


Z okazji 15 urodzin Pakamera.pl dziękujemy wszystkim, którzy wspólnie z nami tworzą to miejsce i sprawiają, że nasza platforma staje się coraz większym medium. Dziękujemy projektantom i markom, stylistom, redaktorom, a przede wszystkim klientom. Bez was nie byłoby nas. Aby osłodzić sobie to święto, postanowiliśmy przygotować dla was coś specjalnego – wyjątkowe promocje od ponad 200 marek na produkty dostępne na platformie – Julita i Mateusz Wojczakowscy – twórcy Pakamera.plFakt, że istniejemy od 15 lat i mamy się dobrze to dowód na to, że szukacie i potrzebujecie produktów, które powstają w duchu slow, są jedyne w swoim rodzaju i prawdziwe.

Dziękujemy, że jesteście z nami już od 15 lat!

 

Więcej urodzinowych promocji TUTAJ