Platforma pakamera.pl szykuje bibę, która wystrzeli Was w kosmos! Zabierzcie swoje drugie połówki, dziewczynę sąsiada, wujka z Ameryki i wsiadajcie na pokład najlepszej rakiety w galaktyce – widzimy się w najbliższy piątek w warszawskim Barze Studio.

Pakamera.pl to pierwsza w Polsce, największa platforma skupiająca niezależnych projektantów. Na stronie znajdziecie najwyższej jakości produkty z działu mody, wzornictwa użytkowego, jak również ekologicznych zabawek dla dzieci. W tym roku serwis Pakamera obchodzi swoje 11. urodziny, które będzie hucznie świętować w stołecznym Barze Studio i na Placu Defilad – w samym sercu miasta.

Rozbłyśnie dla Was gwiazdozbiór, a na nim zapali się najjaśniejsza z gwiazd muzyki alternatywnej – The Dumplings. Po koncercie Pierogów imprezę rozkręci kosmiczny duet Double Trouble. Scena stoi już przed Barem Studio – tej nocy zatrzęsiemy całym Placem Defilad! Łapcie swój najlepszy imprezowy skafander i wbijajcie na pokład statku PAKAMERA 11. Misja – nieziemska biba! Razem przekroczmy razem orbitę okołoziemskiego melanżu.

Wstęp: FREE!
Więcej info: www.facebook.com/events/1620525694927855