Do Dnia Dziadka zostało niewiele czasu. To idealny moment, aby pokazać dziadkom jak bardzo ich kochacie. Jeżeli nie macie jeszcze idealnego upominku, sprawdźcie nasze 10 pomysłów na prezent na Dzień Dziadka od polskich projektantów. 

Pierwszym pomysłem na praktyczny prezent na Dzień Dziadka jest ciepły szalik lub komin, który pozwoli dziadkowi cieszyć się urokami zimy. Piękne kominy znajdziecie u marki B.Muszyński. W dodatku są pięknie zapakowane więc idealnie nadadzą się na prezent. W garderobie żadnego mężczyzny nie może zabraknąć eleganckiego paska do spodni. Wybierzcie porządny, skórzany model, który posłuży dziadkowi na długo. Dobrym pomysłem jest też portfel lub portmonetka. Zapracowanemu dziadkowi przyda się na pewno z kalendarz lub wygodny planner. A może wasz dziadek najbardziej ucieszyłby się z ponadczasowego zegarka? Drewniane zegarki marki WoodWorld są niepowtarzalne, co wynika z procesu tworzenia. Taki zegarek zachwyci dziadka, który kocha piękne rzeczy i polskie rękodzieło. Pomysłem na prezent, który zawsze się przyda są skarpetki. W ofercie polskich projektantów znajdziecie oryginalne modele skarpet w różnych wzorach i kolorach, a wśród nich na przykład skarpetki ozdobione motywem Pałacu Kultury. Założymy się, że dziadek będzie nimi zachwycony! Do kompletu możecie kupić miękkie i ciepłe bambosze, które nie pozwolą dziadkowi zmarznąć. Jeżeli dziadek lubi spędzać długie zimowe wieczory w wygodnym fotelu, przyda mu się miękki pled z polaru lub owczej wełny. Do tego rozgrzewająca herbata… koniecznie w kubku z napisem, który wywoła uśmiech na twarzy ukochanego dziadka. A jeżeli wasz dziadek ma brodę, koniecznie sprawcie mu szczotkę i kosmetyki do jej pielęgnacji. Polskie marki tworzą świetne kosmetyki dla mężczyzn z ekologicznych składników. Który brodacz nie byłby zachwycony?

Na platformie Pakamera.pl znajdziecie wszystkie nasze propozycje oraz całą masę innych, świetnych pomysłów na prezent na Dzień Dziadka.

foto: Pakamera.pl