3 powody dla których warto odwiedzić WuWu

Styczeń to karnawałowe szaleństwo, kiedy pobudzamy wyobraźnie oraz wyruszamy do najciekawszych miejsc na mapie Warszawy. Gdzie dobrze zjemy, potańczymy a przy okazji napotkamy moc karnawałowych wrażeń? Praska strona Wisły zaprasza do WuWu, czyli klimatycznego miejsca na terenie odnowionego Centrum Praskiego Koneser. Od niezastąpionej polskiej kuchni spod rąk Adriany Marczewskiej aż po muzyczne i taneczne doznania. Poznaj 3 powody dla których warto odwiedzić WuWu w nadchodzące styczniowe wieczory!

POWÓD NR 1
Sylwester juliański :: 12 stycznia
Z okazji nadchodzącego prawosławnego Sylwestra WuWu zaprasza na koncert Wowa oraz towarzyszące tego wieczoru specjalne menu sylwestrowe. Smaki przygotowane we współpracy z sąsiednią restauracją Skamiejka. Tego wieczoru skosztujecie śledzia pod pierzynką przygotowany przez gospodynię Skamiejki – panią Tamarę, autorską sałatka jarzynową od szefowej kuchni WuWu – Adriany Marczewskiej, a na deser niespodzianka – powstanie potrawa łączącą kuchnię polską i rosyjską. Tego wieczoru usłyszycie brzmienia od Wowa, a sami o sobie mówią: Wowa to zwierzę sceniczne, nie tylko gra i śpiewa, ale bawi publiczność wysublimowanymi anegdotami, nawiązując świetny kontakt! Nogi same rwą się do tańca – w efekcie powstaje widowisko ze sporą dawką humoru i energii.

POWÓD NR 2
Weekend z Polską Wódką :: 18 stycznia
Muzeum Polskiej Wódki obchodzi wielkie święto, a szefowa kuchni WuWu Adriana Marczewska będzie gościem honorowym oraz wprowadzi w tajemniczy świat odpowiedniego doboru wódki do przekąski. Wódka połączona z polską kuchnią to celebracja i nie można o tym zapominać!
Cena biletu na oprowadzenie po muzeum i degustacje 70 zł

POWÓD NR 3
Burleska na Dzień Dziadka :: 19 stycznia
Z okazji nadchodzącego Dnia Dziadka wszystkich dziadków i nie tylko WuWu zaprasza na kolejną odsłonę Burleski! Tym razem cieszyć oczy i serca będzie… tam ta tam tam ta ram ta ta tam….. – napięcie rośnie, wskazane jest zajęcie dogodnego miejsca siedzącego i picie wody w celu obniżenia ciśnienia tętniczego! Przed Państwem, cudowna i niezawodna Miss Lillet! Będzie bardzo gorąco! Przepięknej tancerce towarzyszyć będzie niezastąpiony Wodzirej Kamil, który rozbawi Was i porwie do tańca!
Bilet 20 zł/ w dniu wydarzenia 30 zł Dla dziadków wstęp bezpłatny!

POWÓD NR 3,5
Tatar z wołowiny z Pniew
Czy może być lepszy powód od udanego wieczoru w towarzystwie pysznego tatara z wołowiny z Pniew i kieliszka specjalnie dobranej wódki? Szefowa kuchni zadba o niezapomniane wrażenia smakowe, a barmani pomogą w doborze odpowiedniego smaku wódki. Jedną ze wskazówek jakie główny bohater otrzymał w filmie Wielkie Piękno jest istota przeszłości oraz powrotu do korzeni, które pomogą odnaleźć osobiste wewnętrzne piękno. Polska kuchnia międzywojenna, niezapomniane smaki oraz celebracja picia wódki to polskie korzenie do których coraz chętniej powracamy przy wspólnym stole, przy prawdziwym barze jakich mało!

WuWu, Centrum Praskie Koneser
Plac Konesera 1