10 pomysłów na Dzień Mamy!

Dzień Mamy do wspaniały czas, kiedy każda mama zostaje obdarowana bukietem kwiatów, mnóstwem niespodzianek i buziaków. W poszukiwaniu idealnego prezentu na Dzień Mamy przedstawiamy kilka pomysłów na wspaniały podarunek.

Każda mama kocha kwiaty, a co powiecie na bawełniany bukiet, który w wazonie dotrwa do kolejnego wyjątkowego dnia? Wraz z bukietem uszytych kwiatów podarować można personalizowany plakat z dedykacją dla najwspanialszej mamy na świecie! Grafiki odnajdziemy w minimalistycznym stylu lub wielobarwne printy, a to wszystko w zależności od wnętrza w jakim obraz odnajdzie swoje miejsce. Dla urozmaicenia wnętrza kolorowymi dodatkami świetnym pomysłem są ręcznie malowane poduszki w kształcie serca. A dla miłośniczek kuchennych dodatków proponujemy stylowe kubeczki ze złotymi dodatkami lub klasyczne z zabawnym napisem oraz zapachowe świeczki w ciekawych wzorach.

Eleganckie i stylowe mamy dostaną autorską biżuterię, fikuśne letnie kolczyki lub niespotykane naszyjniki, które świetnie odnajdą się w wiosennych stylizacjach. Modna mama otrzyma nowości do szafy, letnie bluzki, torebki lub akcesoria dla swojego smartfona. Wszystkie pomysły odnajdziecie na pakamera.pl w specjalnej selekcji z okazji zbliżającego się Dnia Mamy!