Dres fajny jest!

wtorek, 28/03/2017






Pin It

Era noszenia dresów tylko po domu czy na siłownie skończona! Teraz możemy je spokojnie nosić na imprezy jak i do pracy. Dresowy komplet to jedna z najmodniejszych opcji ubioru na sezon wiosna-lato 2017! My podpowiadamy jak go nosić.

Niewątpliwymi mistrzyniami noszenia dresów są gwiazdy takie jak Kylie i Kendall Jenner, Bella Hadid czy Rihanna. Noszą one je zarówno za dnia jak i nocą. Dresowe spodnie w połączeniu z dopasowanym body i seksownymi szpilkami to zestaw, w którym zdecydowanie zostaniesz królową nocy. Dodając do tego marynarkę i robiąc delikatniejszy makijaż, możesz spokojnie w takim komplecie iść do pracy. Modne jest zarówno noszenie całego dresowego kompletu, jak i zakładanie tylko poszczególnych jego elementów. Tu zdecydowany prym wiodą spodnie. Nie dość, że teraźniejsze spodnie dresowe są wykonane ze świetnych materiałów i potrafią wyglądać naprawdę elegancko i dostojnie, to co najważniejsze są turbo wygodne! A nic tak przecież nie irytuję jak zbyt opinające czy przyciasne spodnie. Jeśli szukasz inspiracji z pokazów to koniecznie rzuć okiem na pokaz marki Vetements na sezon wiosna-lato 2017 – dresowe mistrzostwo w czystej postaci! Szeroki wybór dresowych kompletów, jak i spodni czy bluz znajdziecie na platformie Pakamera.pl!

źródło: pinterest.com; instagram.com/kyliejenner



autor: Maciej Czerniejewski



NAPISZ KOMENTARZ









. . . . . . . . . . . . . . . . .

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Od Słowa do Słowa
 
Absolut
 
uciekaj
 
2 noce do rana
 
SHOP



INSTAGRAM
    • Holenderski zesp kraakandsmaak na Main Stage audioriver musiclover audioriversummerfestival summervibeshellip
    • Dzie drugi audioriver! Czy jestecie gotowi na kolejn porcj dobrejhellip
    • Jesteci gotowi na audioriver? w gr! audioriver technomusicfestival technovibes pockhellip
    • A Ty gdzie bdziesz? lukarayski pajonkpajonk protestzamachlipcowy veto polskakonstytucjademokracjaniebdmyobojtniwolnesdywolnofreecourtdemocracy polandhellip