ZUZA BAUM wydaje nowe LIVE SESSION!

Powiew świeżości na polskiej scenie muzycznej powraca! CALL BACK Live Session to zupełnie nowa aranżacja jednego z singli, w której ZUZA BAUM śpiewa z misją przekazania odbiorcy, że lekarstwem na wszelkie niepowodzenia w potyczkach z własnymi słabościami, jest miłość.

Zwłaszcza w tych dziwnych czasach, powinniśmy dbać o miłość do siebie, do ludzi którzy nas otaczają, do świata i zwierząt. Miłość, w której zawiera się także (a może przede wszystkim?) wyrozumiałość i zrozumienie dla naszych słabości.” – wspomina Zuza Baum.

Gdy pomysł na to wykonanie kiełkował w Artystce, jej doświadczenie pracy z wokalistami było nikłe, w dodatku prawie całkowicie zamykało się w tematyce muzyki ludowej. Mimo tego, świat wielogłosowości pociągał ją i fascynował. Wyczuwała, że taka faktura dźwięku może być czymś co zachwyci i wniesie jej poziom współodczuwania w tworzeniu na jakiś wyższy poziom, otwierając przed nią zupełnie nowy, jakże rozległy świat
możliwości. I w taki sposób powstała właśnie współpraca PROJEKTU CYNAMON z CJM Squad oraz ta live sesja – z poszukiwania wspólnego miejsca i wspólnej radości we wspólnym śpiewie.

Całość nagrania video dopełnia fenomenalne miejsce jakim jest HEVRE na krakowskim Kazimierzu oraz oldschoolowe stylizacje dobrane przez Olę Szcząchor we współpracy z ekipą krakowskiego sklepu FLYING VINTAGE!

Po więcej muzycznych nowości zapraszamy do zakładki MUZYKA.