Zu x Maela dołączają do projektu FONOBO Pitcher! Posłuchaj singla „Zarywam Noc”

Kolejny muzyczny duet dołącza do akcji FONOBO Pitcher! ZU x MAELA, czyli Zuza i Ola prezentują swój debiutancki singiel. Kawałek „Zarywam Noc” jest już dostępny we wszystkich serwisach cyfrowych i na kanale FONOBO Label na YouTube.

Współpraca międzynarodowa, czyli duet Zu x Maela. Na co dzień dzieli je 1600 km, jednak nie jest to przeszkodą we wspólnej pracy nad muzyką. Zu w Brighton pisze melodie, a Maela teksty w Warszawie. Dziewczyny znają się jeszcze ze szkolnej ławki w szkole muzycznej, ale wspólnie tworzyć zaczęły dopiero w marcu 2021 roku. Nawzajem się inspirują i przelewają historie własne i zasłyszane na klawisze i papier.

Kawałek „Zarywam Noc” to debiut duetu ZU x MAELA. Piosenka to opowieść o friendzonowej historii z życia jednej z dziewczyn. Rytmy inspirowane afrobeats w połączeniu z nieskrępowanym językiem i chwytliwymi melodiami dają świetny przepis na zarwaną noc.

Piosenka ukazała się nakładem FONOBO Label. Autorkami tekstu oraz melodii są Aleksandra Czechowska (Maela) oraz Zuzanna Domagalska (Zu), a za produkcję odpowiedzialny jest Jeremiasz Hendzel. Utworowi towarzyszy klip stworzony przez Basię Pazio, Jakuba Kusior oraz Karinę Kusior. “Zarywam noc” od dziś dostępny jest we wszystkich serwisach streamingowych oraz na kanale YouTube wydawcy.

Singiel „Zarywam Noc” został wydany w ramach akcji FONOBO Pitcher. Jest to projekt skierowany do młodych artystów, którzy chcą wejść ze swoją twórczością na wyższy level. Spośród zgłaszających się wykonawców FONOBO Label wybierze tych, którym wyda profesjonalnie przygotowane single, i którzy być może staną się gwiazdami jednego z najciekawszych wydawnictw muzycznych w Polsce. Laureaci mogą liczyć nie tylko na wsparcie w wydaniu piosenki, ale również w jej wyprodukowaniu. Wytwórnia zapewnia promocję w mediach tradycyjnych i społecznościowych oraz pomoc w stworzeniu jakościowego contentu do social mediów. Wszystkie wypuszczone w ramach projektu single znajdą się w dostępnych na rynku serwisach streamingowych i na playlistach Pitchera.

Akcja trwa do odwołania. Zgłoszenia można wysyłać na adres demo@fonobo.pl wpisując w tytule „FONOBO Pitcher”. Organizatorzy czekają na gotowe utwory i demówki. Najlepiej w formie niepublicznych linków do SoundClouda lub YouTube’a.