Zostań w domu i obejrzyj komedie!

Dobry humor jest dobry na wszystko! Na zbliżający się weekend i kolejny tydzień z zaleceniem #zostanwdomu polecamy kilka komedii, które znajdziecie na legalnych platformach streamingowych. Tak więc przygotujcie kocyk, zróbcie popcorn i śmiejcie do bólu! Mówiąc krótko – zostań w domu i obejrzyj komedie!

zostań w domu

zostań w domu

STATUS SINGIEL
Antoine (Arnaud Ducret) wraz ze swoim współlokatorem Thomasem wiodą bogate życie towarzyskie w Paryżu. Każdy dzień to pasmo zabawy, imprez i uwodzenia pięknych kobiet. Kiedy pewnego dnia Thomas decyduje się na wyprowadzkę, w zastępstwie poleca nowego współlokatora na swoje miejsce – urokliwą koleżankę Jeanne (Louise Bourgoin). Mężczyzna jest bardzo podekscytowany wizją dzielenia mieszkania z piękną i atrakcyjną blondynką. Jak wielkie zaskoczenie pojawia się w dniu przeprowadzki nowej współlokatorki, gdy okazuje się, że Jeanne wprowadza się z… dwójką uroczych i rozbrykanych dzieciaków: Theo i Lou.
Do obejrzenia tutaj: https://vod.pl/filmy/status-singiel-caly-film-online/wyjjkc1

STAND UP GIRL
Wybuchowy mix tańca i stand-upu!
Lila od dziecka marzyła, żeby zostać tancerką. Przyjechała do Paryża, ale szybko okazało się, że ta praca wygląda zupełnie inaczej, niż myślała. Wtedy wpadła na zupełnie nowy pomysł — zostanie znaną komediantką stand-upową. Wszystko po to, aby jej ojciec mógł być w końcu z niej dumny.
Do obejrzenia tutaj: https://vod.pl/filmy/stand-up-girl-caly-film/mv7rf5r

NIEZWYKŁA PODRÓŻ FAKIRA
Adaptacja międzynarodowego bestsellera autorstwa Romaina Puértolasa to komedia idealna!
Młody i przystojny fakir Aja opuszcza Indie, aby odnaleźć w Paryżu swojego ojca i przy okazji odwiedzić szwedzki sklep z meblami, o czym marzy od dziecka. Gdy wreszcie do niego trafia, od pierwszego wejrzenia zakochuje się w ślicznej Marie. Nadzieje na miłość rozwieją się, kiedy w wyniku szalonego zbiegu okoliczności Aja utknie w szafie i wyruszy w niesamowitą podróż przez Europę.
Czy spryt, humor i odrobina magii pozwolą mu wrócić do Paryża i znów spotkać ukochaną?
Do obejrzenia tutaj: https://vod.pl/filmy/niezwykla-podroz-fakira-ktory-utknal-w-szafie-caly-film-online/bzf9p7y

DADDY COOL
Zwariowana komedia o bardzo niekonwencjonalnym żłobku 🙂
Czterdziestoletni, kompletnie niedojrzały Adrien, zostaje porzucony przez marzącą o założeniu rodziny Maude. Wizja końca wielkiej miłości jest dla niego nie do zniesienia. Dzięki sprzyjającemu zbiegowi okoliczności postanawia zostać w ich wspólnym mieszkaniu i założyć w nim… domowy żłobek. Maluchy przewracają jego beztroskie dotąd życie do góry nogami, same przy tym ucząc się w jego towarzystwie prawdziwej sztuki survivalu. Nowe oblicze „wkrótce-byłego-męża” sprawia, że mur wokół serca Maude zaczyna kruszeć…
Do obejrzenia tutaj: https://vod.pl/filmy/daddy-cool-caly-film-online/kjbk3qz

MAMY2MAMY
Idealna komedia dla mam i córek, ale nie tylko!
Dla Mado jej 47 lat, to nowa 20-tka! Imprezuje, szaleje, bawi się. Jest absolutnym przeciwieństwem swojej córki – odpowiedzialnej, dojrzałej, a nawet trochę sztywnej – 30-sto letniej Avril. I może to wszystko nie byłoby aż takie dziwne, gdyby nie fakt, że obie mieszkają razem a córka wychowuje matkę, jak się okazuje, nie zawsze skutecznie. Gdyby tego było mało – obie zachodzą w ciążę, jedna bardziej, druga mniej planowaną. Burza hormonów, armagedon rodzinnych animozji. Jak przeżyć, urodzić i nie zwariować?
Do obejrzenia tutaj: https://www.netflix.com/pl/title/81229398

CZYM CHATA BOGATA
Christian Clavier w najlepszej formie! Reżyserem filmu jest Philippe de Chauveron, twórca świetnie przyjętej przez polskich widzów serii „Za jakie grzechy, dobry Boże?” oraz „I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!”
Głównym bohaterem filmu jest bogatym pisarzem celebrytą, mieszkającym wraz z rodziną w luksusowej willi pod Paryżem. Pewnego dnia mężczyzna, promujący swoją nową książkę „Czym chata bogata”, zaproszony zostaje do programu telewizyjnego. Sprowokowany przez dziennikarza nieopatrznie deklaruje przyjęcie pod swój dach romskiej rodziny. Już wkrótce pod bramą jego willi pojawiają się pierwsi goście. Uporządkowany świat francuskiego bogacza staje na głowie.
Czy pochodzący z dwóch różnych światów rodziny będą w stanie ze sobą dobrze żyć?
Do obejrzenia tutaj: https://vod.pl/filmy/czym-chata-bogata-online-caly-film/xtmgm9g

MOMO
Nigdy nie jest za późno, na dziecko!
André i Laurence to bezdzietna para, mieszkająca na cichych przedmieściach Paryża. Wiodą spokojne i raczej nudne życie. Pewnego dnia odkrywają w swoim domu nieproszonego gościa – mówiącego obcym dialektem dziwaka, który oznajmia im, że jest ich synem. André, wierząc, że padli ofiarą pomyłki lub naciągacza, nie chce mieć z nim nic wspólnego. Natomiast Laurence, w obliczu czegoś tak niewytłumaczalnego, nagle staje się matką, którą nigdy nie była i przyjmuje z otwartymi ramionami swojego odnalezionego syna, a także jego żonę i psa… Wojna domowa jest nieunikniona.
Do obejrzenia tutaj: https://vod.pl/filmy/momo-caly-film-online/1yt2eqr#info