Zapraszamy Was na wyjątkowy Street Food!

Zapraszamy Was na wyjątkowy Street Food! Już 17-18 października w Galerii Szyb Wilson w Katowicach. Festiwal Azjatycki – Dymiące tajskie stragany, świeże japońskie sushi czy aromatyczny pad thai? A może gruzińskie chaczapuri czy chińskie pierożki na parze?
Całe Katowice zapachną trawą cytrynową, imbirem i ostrym chilli. Będzie ostro i pysznie!

 

Będzie marynowana rzepa i czarny sezam, domowe curry z chrupiącymi warzywami i świeżą kolendrą, zupa pho i wietnamskie kanapki bahn mi. Nie zabraknie również dań kuchni koreańskiej, tureckiej, perskiej, indyjskiej.

Na miejscu znaleźć będzie można zarówno uwielbiane przez wszystkich klasyki kuchni wschodu jak i te oryginalne, niedostępne na co dzień dania.

Wydarzeniem towarzyszącym będzie Festiwal Piwa, Wina i Cydru, w Galerii Szyb Wilson w Katowicach miłośnicy napojów kraftowych będą mieli okazję oddać się przyjemności jaką jest próbowanie wyrobów najlepszych piwowarów, winiarzy i cydrowników z naszego kraju, a wszystko to w towarzystwie doskonałych potraw i ludzi zainteresowanych sztuką warzenia. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jesteś piwoszem? Wolisz lampkę wina? A może jesteś wielbicielem soku jabłkowego 18+? Przyjdź, spróbuj a zakochasz się w kraftowych wyrobach. Po takiej podróży sklepowy alkohol już nie smakuje tak samo. Nasi wystawcy to ludzie którzy z zamiłowaniem i pasją oddają się swojej pracy. Ich wyroby powstają ze starannościa, są unikalne i przepyszne. To gratka dla każdego entuzjasty alkoholowych rarytasów. Jest to również świetna okazja żeby znaleźć oryginalny prezent lub po prostu spróbować nowych smaków – a twoje kubki smakowe będą wniebowzięte! Chmiel, winogrona i jabłka to temat przewodni podczas tych dni. Nie może Cię tam zabraknąć!

To już kolejne edycje Festiwali, które wcześniej przyciągnęły tysiące ludzi w Krakowie, Wrocławiu czy Bydgoszczy. Miejsca w których organizujemy wydarzenia, są znane, świetnie skomunikowane oraz posiadają niepowtarzalny klimat, co zapewnia wysoką frekwencję i miłą atmosferę podczas jego trwania.

Festiwal Azjatycki i Festiwal Piwa, Wina i Cydru

17-18 października Galeria Szyb Wilson, Katowice

sobota w godzinach 12:00-20:00

niedziela w godzinach 12:00-18:00

wstęp bezpłatny

https://www.facebook.com/smacznytarg/