Seria misiów „Wykończ misia” powstała z chęci stworzenia dzieciom, i nie tylko dzieciom, możliwości kreatywnej zabawy.
Stajemy okoniem i mówimy NIE zalewającym rynek chińskim zabawkom: tym trąbiącym, tańczącym, świecącym, piszczącym, buczącym, a przez to często niestety tłumiącym rozwój wyobraźni naszych maluchów.

Chcemy zachęcić rodziców do kreatywnej zabawy razem z dzieckiem. Do uczenia tego, że czasem trzeba coś dać od siebie, włożyć trochę serca, żeby przedmiot stał się takim jakim chcemy go mieć.
Wykańczając misia dziecko ma wpływ na to jak będzie on wyglądał: jaki będzie miał kolor/wzór, czy uszy będą wysoko czy nisko, buzia smutna czy uśmiechnięta… to wszystko pozwala stworzyć jedyną w swoim rodzaju zabawkę.
Zupełnie inną od tych wszystkich produkowanych w Chinach. Inną niż ta Zosi, czy Franka. Po prostu bardziej kochaną i docenianą!

Nie zapominajmy też o tym, że wykańczanie misia może być również super zabawą dla dorosłych. Nie trzeba posiadać żadnych umiejętności krawieckich do zszycia misia!Wystarczy zwykły ścieg „na okrętkę”, igła i nitka. Gwarantowana chwila relaksu, ciepłych wspomnień i odstresowania.

Misie i inne projekty BOSKAS TEDDIES dostępne na kiermaszach pakamera.pl. Duży wybór 🙂

misie1

zrzut-ekranu-2010-12-18-godz-092436

zrzut-ekranu-2010-12-18-godz-092445